#323
Ch. Lynch-Moussas A.C. Pauillac 5e grand cru classé M.C. O.K. 1992 aantal: 12 bt
No longer available -
#130
Lot wijn
aantal: 3 Vin de Paille A.C. Arbois André & Mireille Tissot, Montigny M.O. 1992 aantal: 1 hbt Robert Charton Vin Mousseux Demi Sec
Caves de Landiras M.O.
aantal: 1 bt Champagne Prestige Rosé
Taittinger, Reims M.O.
aantal: 1 bt
No longer available -
#264
Haut-Médoc A.C. Barons Edmond & Benjamin de Rothschild, Listrac M.D. O.D. 1986 aantal: 6 bt
No longer available -
#63
Lot rode bordeaux
aantal: 9 bt Ch. Haut-Rousset A.C. Côtes de Bourg
M.C. 2001 aantal: 1 bt Ch. de Chantegrive A.C. Graves
M.C. 2003 aantal: 1 bt Clos du Cheval Blanc A.C. Côtes de Bourg
M.C. 2003 aantal: 1 bt Ch. les Cluchets A.C. Graves
M.C. 2004 aantal: 2 bt Ch. Calens A.C. Graves
M.C. 2007 aantal: 1 bt Ch. La Croix de Paty A.C. Côtes de Bourg
M.C. 2010 aantal: 1 bt Ch. Pontet La Gravière A.C. Graves
M.C. 2015 aantal: 1 bt Ch. Le Merle A.C. Graves
M(..)
No longer available -
#379
Volnay 1e Cru Clos des Ducs A.C. Monopole Dom. Marquis d’Angerville, Volnay M.D. 1997 aantal: 1 bt
No longer available -
#96
Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt Ch. Trinité Valrose A.C. Bordeaux Supérieur
1964 aantal: 1 bt Ch. Bel-Air A.C. Pomerol
1964 aantal: 1 bt Ch. Croque-Michotte A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1967 aantal: 1 bt Ch. Montrose A.C. St-Estèphe 2e grand cru classé M.C. 1967 aantal: 1 bt Ch. Léoville-Poyferré A.C. St-Julien 2e grand cru classé M.C. 1969 aantal: 1 bt Ch. Corbin A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1973 aantal: 4 bt vuile en beschadigde etiketten(..)
No longer available -
#401
Volnay 1e Cru Caillerets A.C. Dom. Marquis d’Angerville, Volnay M.D. 2000 aantal: 5 bt
No longer available -
#79
Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt Ch. Les Eyrilles de Meyney A.C. Fronsac
M.P. 1983 aantal: 7 bt Ch. Monseigne A.C. Bordeaux
M.O. 2004 aantal: 5 bt
No longer available -
#231
Ch. Les Eyrilles de Meyney A.C. Fronsac
M.C. 1983 aantal: 12 bt
No longer available -
#429
Chablis 1e Cru Beauroy A.C. Lamblin & Fils, Maligny M.O. 2005 aantal: 12 bt
No longer available -
#354
Ch. Mouton A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. O.K. 1996 aantal: 12 bt
No longer available -
#389
Ch. La Tour de By A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. D. 1999 aantal: 8 bt