#228
Clos du Vieux Plateau Certan A.C. Pomerol
M.P. O.K. 1996 aantal: 10 Bt.
No longer available -
#109
Ch. St-Christophe A.C. Saint-Emilion grand cru
M.C. 1970 aantal: 7 Bt TS à MS
No longer available -
#157
Ch. Rauzan-Gassies A.C. Margaux 2e grand cru classé M.C. K. 1976 aantal: 12 Bt. TS
No longer available -
#72
Lot rode bourgogne
aantal: 3 Bt. Fixin A.C. Jean-Louis Fougeray, Marsannay M.O. 1989 aantal: 1 Bt. Ch. de Monthelie A.C. E. de Suremain, Monthelie M.C. 1990 aantal: 1 Bt. Fixin Les Arvelets A.C. Vincent et Denis Berthaut, Fixin M.D. 1995 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#388
No longer available -
#196
No longer available -
#142
Ch. Latour à Pomerol A.C. Pomerol
M.C. 1976 aantal: 6 Bt. BN à TS, vuile etiketten
No longer available -
#116
Ch. Pichon-Longueville Baron A.C. Pauillac 2e grand cru classé M.C. 1971 aantal: 1 Bt. ms, vuil
No longer available -
#17
Lot rode wijn
aantal: 12 Bt Ch. Caronne Ste-Gemme A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 1988 aantal: 1 Bt Bordeaux Supérieur Prestige A.C. Monopole Alfred Rothschild M.C. 1989 aantal: 2 Bt Ch. Beaumont A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 1990 aantal: 1 Bt Ch. Cormeil-Figeac A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1990 aantal: 2 Bt Dom. de Trévaillon A.C. Coteaux d’Aix-en-Provence - Les Baux
M.D. 1991 aantal: 1 Bt Ch. Pavie-Decesse A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1991 a(..)
No longer available -
#16
Lot rode wijn
aantal: 12 Bt Rode bordeaux zonder etiket
aantal: 3 Bt Ch. Beaumont A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 1988 aantal: 1 Bt Ch. Beaumont A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 1990 aantal: 1 Bt Ch. Franquet Grand Poujeaux A.C. Moulis-en-Médoc Cru bourgeois M.C. 1995 aantal: 1 Bt Dom. Fleury Laplace A.C. Madiran
M.D. 1996 aantal: 1 Bt Ch. Chantalouette A.C. Pomerol
M.C. 1997 aantal: 4 Bt Ch. Prieuré-les-Tours A.C. Graves
M.C. 1998 aantal: 1 Bt
No longer available -
#13
Lot rode wijn
aantal: 8 bt Dom. du Vieux Micocoulier A.C. Coteaux du Tricastin Cave Vergobbi, Les Granges Gontardes M.O. 1996 aantal: 1 bt Dom. du Vieux Micocoulier A.C. Coteaux du Tricastin Cave Vergobbi, Les Granges Gontardes M.O. 1998 aantal: 3 bt Dom. du Vieux Micocoulier A.C. Coteaux du Tricastin Cave Vergobbi, Les Granges Gontardes M.O. 1999 aantal: 2 bt Dom. du Vieux Micocoulier A.C. Coteaux du Tricastin Cave Vergobbi, Les Granges Gontardes M.O. 2001 aantal: 2 bt
No longer available -
#67
Lot rode bourgogne
aantal: 6 Bt. Bourgogne A.C. Sélection H. & J. Chassagne, Argentat
1961 aantal: 1 Bt. 6 cmEchezeaux A.C. Grand cru Labaume
1967 aantal: 1 Bt. beschadigd etiketChambolle-Musigny A.C. Bernard Grivelet, Chambolle M.O. 1970 aantal: 1 Bt. Charmes-Chambertin A.C. Grand cru Dom. Tortochot, Gevrey M.D. 1983 aantal: 1 Bt. 5 cmEchezeaux A.C. Grand cru François Lamadon, Vosne M.P. 1996 aantal: 1 Bt. Pommard A.C. Bouchard Père & Fils, Beaune M.O. 2010 aantal:(..)