A lot of four lamp bases, including a pair of column bases and a black one. And a lamp in neoclassical style with angel and lampshade.Estimate: € 80 / 120 -
#113Corrado Vigni‘Giovinetta’, een gepatineerde bronzen buste van een jonge vrouw met ontblote borsten. Getekend C. Vigni. Was een geschenk aan de consul van Italië, dhr. Gino Pasqualucci.
'Giovinetta', a patinated bronze bust of a young woman with exposed breasts. Signed C. Vigni. A gift to the Italian consul, Mr. Gino Pasqualucci.Dim. Hoogte 53 cmEstimate: € 300 / 500 -
#95Lot rode bourgogne
aantal: 5 bt
Saint-Aubin 1e Cru Les Castets A.C. Hubert Lamy, St-Aubin M.O. 1991 aantal: 1 bt
Saint-Aubin 1e Cru Les Castets A.C. Hubert Lamy, St-Aubin M.O. 1992 aantal: 1 bt
Chassagne-Montrachet La Goujonne A.C. Hubert Lamy, St-Aubin M.O. 1992 aantal: 1 bt
Marsannay Les Champs Perdrix A.C. Derey Frères, Couchey M.O. 1992 aantal: 1 bt
Savigny-les-Beaune A.C. Maldant, Chorey M.O. 1993 aantal: 1 bt
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.80 ct. and rubies totaling approximately 0.80 ct.Dim. 2,88 gEstimate: € 900 / 1000 -
#150“Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd J. Van Genechten en gedateerd 1963.
"Flower still life," a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed J. Van Genechten and dated 1963.Dim. 49 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#165Château-Chalon Réserve Cathérine de Rye A.C. Château-Chalon Henri Maire, Ch. Montfort Arbois M.O. 1982 aantal: 2 bt
#30Lot rode wijn
aantal: 12 bt
Nebbiolo D.O.C. Langhe Antonio Viberti, Barolo M.O. 1973 aantal: 1 bt
Nebbiolo D.O.C. Langhe Vima, La Morra M.O. 1973 aantal: 1 bt
Nebbiolo D.O.C. Langhe Toso Pietro, S. Stefano Belbo M.O. 1974 aantal: 1 bt
Nebbiolo di S. Vittoria Vino da Tavola Figli Rabino, S. Vittoria d’Alba M.O. 1979 aantal: 1 bt
Nebbiolo d’Alba D.O.C. Carretta, Tenuta della Famiglia Veglia, Piobesi d’Alba M.O. 1970 aantal: 1 bt
Nebbiolo D.O.C. Langhe (..)
#147Dolcetto di Neive Riserva del Nonno Battista Francone, Neive d’Alba M.O. 1971 aantal: 1 3.80 L
#23Lot rode wijn
aantal: 6 bt
Anglianico del Vulture Riserva
Cantina di Venosa, Potenza M.O. 1961 aantal: 3 bt
Naoussa Tzantali
Tzantali, Tessaloniki M.O. 1961 aantal: 1 bt
Vino Spanna Riserva
Umberto Fiore, Gattinara M.O. 1962 aantal: 2 bt
#155Pétrus A.C. Pomerol
M.C. 1976 aantal: 1 bt ms, klein scheurtje aan etiket
#171Een kristallen tafelstuk gemerkt Mats Jonasson Sweden.
A crystal table piece marked Mats Jonasson Sweden.Dim. h 15 cmEstimate: € 5 / 10 -
#143Een ronde Chinees porseleinen dekseldoos.
A round Chinese porcelain lidded box.Dim. h 12.5 x Ø 23 cmEstimate: € 240 / 280