#371
Nuits-Saint-Georges Aux Saint-Julien A.C. Daniel Bocquenet; Nuits M.O. 1997 aantal: 6 bt
No longer available -
#347
Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé M.C. 1995 aantal: 2 bt
No longer available -
#297
Ch. Pichon-Longueville Comtesse A.C. Pauillac 2e grand cru classé M.C. 1988 aantal: 12 bt bn à vts, 1 ts
No longer available -
#274
Ch. Haut Portets A.C. Graves
M.C. 1986 aantal: 13 bt
No longer available -
#457
Ch. Haut-Bergey A.C. Pessac-Léognan
M.C. O.K. 2013 aantal: 12 bt
No longer available -
#101
Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt Ch. Fourcas-Dupré A.C. Listrac
M.C. 1998 aantal: 6 bt Ch. Fourcas-Dupré A.C. Listrac
M.C. 1995 aantal: 4 bt Ch. Fourcas-Dupré A.C. Listrac
M.C. 1989 aantal: 2 bt
No longer available -
#12
Lot witte wijn
aantal: 10 bt Mont-Marcal D.O. Penedes Manuel Sancho e Hijas, Castelvi de la Marca M.O. 1993 aantal: 3 bt Muscadet A.C. Sécher Frères, La Chapelle-Saint-Florent M.O. 1995 aantal: 1 bt Muscadet de Sèvres & Maine sur Lie A.C. La Chatelaine M.O. 1998 aantal: 1 bt Chardonnay Bin 222 South Eastern Australia Wyndham Estate M.O. 1999 aantal: 1 bt Tokay Pinot Gris A.C. Alsace Jean Wach, Andlau M.O. 1999 aantal: 3 bt Piesporter Michelsberg Qualitätswein b. A. - (..)
No longer available -
#209
Pétrus A.C. Pomerol
M.C. 1975 aantal: 1 bt gescheurd etiket, capsule beschadigd en vastgelijmd
No longer available -
#61
Lot rode wijn
aantal: 11 bt La Vieille Ferme A.C. Côtes du Rhône
M.O. 1994 aantal: 4 bt Rasteau A.C. Côtes du Rhône-Villages Cave du Grand Jas, Rasteau M.P. 1990 aantal: 4 bt La Grappeliande A.C. Côtes du Rhône Andéol Salavert, St-Andéol M.O. 1995 aantal: 1 bt Cuvée Privée A.C. Côtes du Rhône Cellier des Dauphins, Tulette M.O. 2005 aantal: 2 bt
No longer available -
#367
Ch. Lamargue A.C. Costières de Nîmes M.A.G. & Bergengren, St-Gilles M.C. 1997 aantal: 12 bt
No longer available -
#447
M.C. O.D. 2011 aantal: 12 bt
No longer available -
#144
Cuvée des Tuilleries Vin de table français Henri Royer Le Bon M.O. 0 aantal: 12 bt