#160
Ch. Pomeys A.C. Moulis Cru bourgeois M.C. O.D. 1976 aantal: 12 Bt. ts, 2 x ms
No longer available -
#292
Ch. Palmer A.C. Margaux 3e grand cru classé M.C. 1995 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#377
Château de la Roulerie A.C. Anjou
M.C. 2013 aantal: 12 bt
No longer available -
#207
Lot rode Bordeaux
1985 aantal: 9 Bt. Ch. Lestage Darquier Grand Poujeaux A.C. Moulis Grafé Lecocq, Namur M.B. 1985 aantal: 6 Bt. 3 etiketten manco/beschadigdCh. de Castets A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1985 aantal: 1 Bt. Ch. Haut-Plantey A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#82
Vouvray A.C. Rémy-Pannier, Saumur
0 aantal: 4 bt
No longer available -
#109
Lot rode Bordeaux
M.C. 1970 aantal: 3 Bt. Ch. L’Evangile A.C. Pomerol
M.C. 1970 aantal: 1 Bt. tsCh. Marquis de Terme A.C. Margaux 4e grand cru classé M.C. 1970 aantal: 1 Bt. tsCh. Pape Clément A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé de Graves en rouge M.C. 1970 aantal: 1 Bt. bn, schade aan etiket
No longer available -
Lot rode Bordeaux
1985 aantal: 8 Bt. Ch. la Grange A.C. Bordeaux
M.C. 1985 aantal: 1 Bt. Ch. Léoville-Poyferré A.C. St-Julien 2e grand cru classé M.C. 1985 aantal: 1 Bt. msCh. Marquis de Terme A.C. Margaux 4e grand cru classé M.C. 1985 aantal: 2 Bt. vlekkenCh. Dassault A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1985 aantal: 2 Bt. vlekkenCh. Bel-Air A.C. Puisseguin-St-Emilion
M.O. 1985 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#263
Ch. Laujac A.C. Médoc
M.C. 1991 aantal: 8 Bt. gevlekte etiketten
No longer available -
#368
Moulin à Vent A.C. Dom. du Dime, Chénas M.O. O.D. 2012 aantal: 7 Hbt.
No longer available -
#280
Ch. Belair A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
M.C. 1994 aantal: 3 Bt. vts
No longer available -
#247
Ch. Lestage-Darquier A.C. Moulis Cru bourgeois M.C. 1989 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#176
Ch. Labégorce-Zédé A.C. Margaux Cru bourgeois exceptionnel
1978 aantal: 12 Bt. ts à ms, zonder capsules