#450
Ch. La Garde A.C. Pessac-Léognan
M.C. O.K. 2012 aantal: 12 bt
No longer available -
#273
Ch. Haut Portets A.C. Graves
M.C. 1986 aantal: 12 bt
No longer available -
#166
Volnay A.C. De Moucheron & Cie, Meursault M.B. 1959 aantal: 6 bt 5 à 8 cm
No longer available -
#420
Ch. de Fonbel A.C. St-Emilion grand cru
M.C. O.D. 2008 aantal: 12 bt
No longer available -
#373
Kleinbegin Pinotage Wyn van Oorsprong Stellenbosch Coetzee, Paradyskloof M.O. O.D. 1998 aantal: 6 bt
No longer available -
#46
Lot rode wijn
aantal: 12 bt Dom. de Roumani A.C. Collioure Cellier des Templiers, Banyuls M.P. 2000 aantal: 1 bt Abbaye de Valbonne A.C. Collioure Cellier des Templiers, Banyuls M.P. 2000 aantal: 2 bt Ch. des Abelles A.C. Collioure Cellier des Templiers, Banyuls M.P. 2000 aantal: 4 bt Dom. de la Capeillette A.C. Côtes du Roussillon Villages La Tour de France Gérard & Laurent Filella, La Tour de France M.D. 2001 aantal: 2 bt Nemea Tselepos A.C. Driopi Winery M.O. 2003 a(..)
No longer available -
#403
Pian delle Vigne D.O.C.G. Brunello di Montalcino Marchesi Antinori, Firenze M.O. O.D. 2006 aantal: 6 bt
No longer available -
#457
Ch. Haut-Bergey A.C. Pessac-Léognan
M.C. O.K. 2013 aantal: 12 bt
No longer available -
#64
Lot rode wijn
aantal: 12 bt Diverse niveau’s, sommige etiketten beschadigdBarolo Porta Rossa D.O.C. Cantine Porta Rossa, Diana d’Alba M.O. 1976 aantal: 1 bt Barolo Porta Rossa D.O.C. Cantine Porta Rossa, Diana d’Alba M.O. 1979 aantal: 1 bt Barolo Porta Rossa D.O.C. Cantine Porta Rossa, Diana d’Alba M.O. 1981 aantal: 1 bt Barolo Porta Rossa D.O.C. Cantine Porta Rossa, Diana d’Alba M.O. 1983 aantal: 1 bt Barolo D.O.C. *andria Francesco & Figli, Monforte d’Alba M.O. 1978 (..)
No longer available -
#214
Ch. Carcanieux A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. O.K. 1978 aantal: 12 bt
No longer available -
#78
Lot rode bordeaux
aantal: 7 bt Ch. Larmande A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1978 aantal: 2 bt Ch. Laroze A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1979 aantal: 2 bt Ch. Le Commandeur A.C. Pomerol
M.C. 1979 aantal: 1 bt Ch. Brane-Cantenac A.C. Margaux 2e grand cru classé M.C. 1979 aantal: 1 bt Ch. Saint Pierre Sevaistre A.C. St-Julien 4e grand cru classé M.C. 1981 aantal: 1 bt
No longer available -
#240
Pommard-Rugiens A.C. 1e cru Héritiers Armand Girardin, Pommard M.P. 1983 aantal: 7 bt