#76Lot rode bordeaux
aantal: 5
Ch. Pichon-Longueville Comtesse A.C. Pauillac 2e grand cru classé M.C.
aantal: 1 bt ms, etiket zwaar beschadigd
Rode bordeaux zonder etiket
aantal: 1 bt
Rode bordeaux zonder etiket
Ricard & Doutreloup, Bordeaux Liège op de capsule
aantal: 3 Mag.
No longer availableDim. cm -
#385Ch. Saint-Pierre A.C. St-Julien 4e grand cru classé M.C. K. 2008 aantal: 9 bt
No longer available -
#429Terras Gauda D.O. Rias Baixas O Rosal, Pontevedre M.O. O.D. 2020 aantal: 12 bt
No longer available -
#428Montagny Premier Cru A.C. Joseph Drouhin, Beaune M.O. 2019 aantal: 3 bt
No longer available -
#19Lot witte wijn
aantal: 11 bt
Combillat A.C. Bordeaux Jean Nony, Bordeaux
aantal: 1 bt
Vernonblanc A.C. Bordeaux Jean Nony, Bordeaux
aantal: 3 bt
Ch. La Rame A.C. Sainte-Croix-du-Mont Jean Nony, Bordeaux M.C. 1986 aantal: 2 bt
Sauternes A.C. Georges Audy, Bordeaux
aantal: 1 bt
Ch. Romer du Hayot A.C. Sauternes 2e grand cru classé M.C. 1995 aantal: 1 bt
Monbazillac A.C. Dulong Frères, Floirac
aantal: 1 bt
Terre Vineate D.O.C. Orvieto Cla(..)
No longer available -
#162Collectie sigaren: CD, Havana, Don Pablo etc. en enkele toebehoren. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#399Ch. Teyssier A.C. St-Emilion grand cru
M.C. O.K. 2010 aantal: 12 bt
No longer available -
#246Dom. Santa Duc A.C. Côtes du Rhône Edmond Gras & Fils, Gigondas M.D. 1993 aantal: 12 bt
No longer available -
#176Gevrey-Chambertin A.C. Choisy Père & Fils, St-Julien
1973 aantal: 6 bt 7 à 10 cm
No longer available -
#278Ch. Prieuré-Lichine A.C. Margaux 4e grand cru classé M.C. O.K. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#89Lot rode bordeaux
aantal: 8 bt
Ch. Tour du Foussat A.C. Bordeaux
M.O. 2009 aantal: 1 bt
La Mirandelle A.C. Bordeaux
M.O. 2010 aantal: 1 bt
Les Celliers de Barbet A.C. Bordeaux
M.O. 2010 aantal: 1 bt
Ch. Les Marcottes A.C. Bordeaux
M.O. 2011 aantal: 1 bt
Ch. des Ducs A.C. Bordeaux
M.O. 2011 aantal: 1 bt
Ch. Marquis de La Grange A.C. Bordeaux
M.O. 2011 aantal: 1 bt
Ch. Moulin de Meyssan A.C. Bordeaux
M.O. O.K. 2010 aantal: 2 bt
No longer available -
#86Lot rode bordeaux
aantal: 6 bt
Ch. Haut-Brisson A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1983 aantal: 3 bt
M.C. 1986 aantal: 3 bt