#290Ch. Lilian-Ladouys A.C. St-Estèphe
M.C. O.K. 1996 aantal: 12 bt
No longer available -
#192Ch. Mitrotte A.C. St-Emilion Jean Nony, Bordeaux M.B. 1981 aantal: 14 bt
No longer available -
#284Chablis A.C. Dom. Soupé, Chablis M.P. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#9Eric Rominger
aantal: 9
Eric Rominger Gewurztraminer A.C. Alsace
M.P. 2000 aantal: 1 Bt.
Eric Rominger Muscat A.C. Alsace
M.P. 2001 aantal: 4 Bt.
M.P. 2004 aantal: 1 Bt.
Eric Rominger Pinot Blanc A.C. Alsace
M.P. 2007 aantal: 2 Bt.
Eric Rominger Pinot Noir A.C. Alsace
M.P. 2005 aantal: 1 HBt.
No longer available -
#163Collectie sigaren: Cohiba , Bolivar, Te Amo, Havana, Sumatra, Brasil etc. evenals een humidor (schade), eveneens met sigaren Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#103Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. Paradis A.C. St-Emilion
M.C. 1985 aantal: 3 bt
Ch. La Grange A.C. Bordeaux
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Calon-Ségur A.C. St-Estèphe 3e grand cru classé M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. de Castets A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Rouquette A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Turcaud A.C. Bordeaux
1985 aantal: 1 bt
Ch. Côtes Trois Moulins A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aa(..)
No longer available -
#385Ch. Saint-Pierre A.C. St-Julien 4e grand cru classé M.C. K. 2008 aantal: 9 bt
No longer available -
#378Lot likeurwijn
2007 aantal: 3 bt
Pintas Porto Vintage
Wine & Soul Lda, Pinhão M.O. 2007 aantal: 1 bt
Burmester Vintage Port Bottled 2009 J.W. Burmester & Ca Lda, Oporto M.O. 2007 aantal: 1 bt
Taylor’s Vintage Port Bottled 2009 Quinta & Vineyard Bottlers Vinhos, Vila Nova de Gaia M.O. 2007 aantal: 1 bt
No longer available -
#270Ch. Liot A.C. Sauternes
M.C. O.D. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#211Ch. Poujeaux A.C. Moulis Cru grand bourgeois exceptionnel M.C. 1986 aantal: 5 bt
No longer available -
#93Lot rode bordeaux
aantal: 9 bt
Rode bordeaux zonder etiket
aantal: 1 bt
Ch. Croix de Thomas A.C. St-Georges-St-Emilion
aantal: 1 bt
Ch. ***
Vandermeulen-Decannière, Ostende
aantal: 1 bt
Ch. Saint-Estèphe A.C. St-Estèphe Cru bourgeois supérieur
aantal: 1 bt
Ch. La Gurgue A.C. Margaux Cru bourgeois
1967? aantal: 1 bt
Ch. Les Cambes
1923 aantal: 1 bt
Ch. Grandes Murailles A.C. St-Emilion grand cru classé A. & R. Barrière Frères, (..)
No longer available -
#325Pouilly-Fumé Les Fines Caillottes A.C.
Jean Pabiot & Fils, Pouilly M.O. 2001 aantal: 8 bt