#101Lot rode bordeaux
aantal: 11 bt
Ch. Les Donats A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1981 aantal: 6 bt TS à MS, beschadigde etiketten
Ch. Bel Air Ouÿ A.C. St-Emilion grand cru
M.P. 1982 aantal: 1 bt
Ch. Hauterive A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. 1982 aantal: 1 bt
Ch. Bel-Air A.C. Puisseguin-St-Emilion
1984 aantal: 1 bt
Ch. Labégorce-Zédé A.C. Margaux Cru bourgeois exceptionnel M.C. 1984 aantal: 1 bt
Ch. Les Chaumes A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1985 aantal: (..)
No longer available -
#200Nony Monopole A.C. Bordeaux
M.O. 1985 aantal: 12 bt
No longer available -
#134Lot schuimwijn
aantal: 12 bt
Malvasia di Castelnuovo don Bosco D.O.C. Spumante Dolce Bava, Cocconato M.O.
aantal: 2 bt
Graham Beck Brut Western Cape
M.O.
aantal: 2 bt
Crémant de Bourgogne Blanc de Blancs Brut A.C. Jaffelin, Beaune M.O.
aantal: 2 bt
Casta Baga Vinho Espumante Brut
Luis Pato, Portugal M.O.
aantal: 1 bt
Botteca Prosecco Brut
M.O.
aantal: 1 bt
Jacob’s Creek Sparkling Rosé
Johann Gramp, Barossa Valley M.O.
aantal: 1 bt
V(..)
No longer available -
#194Nony Monopole A.C. Bordeaux Jean Nony, Bordeaux M.O. 1981 aantal: 12 bt
No longer available -
#206Ch. Pape Clément A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé de Graves en rouge M.C. 1985 aantal: 1 bt bn
No longer available -
#360Beaune Blanches Fleurs A.C. Beaune Louis Picamelot, Rully M.P. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#232Ch. Gloria A.C. St-Julien
M.C. K. 1989 aantal: 11 bt
No longer available -
#151Lot likeurwijn
aantal: 3 bt
Quinta do Noval Vintage Port Bottled 1993 Quinta do Noval Vinhos, Vila Nova de Gaia M.O. 1991 aantal: 1 bt
Burmester Porto Vintage Bottled 1994 J.W. Burmester & Ca Lda, Oporto M.O. 1992 aantal: 1 bt
Fonseca Vintage Port Bottled 1996 Fonseca-Guimaraens Vinhos, Oporto M.O. 1994 aantal: 1 bt
No longer available -
#376Ch. Malartic-Lagravière A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. O.K. 2006 aantal: 6 bt
No longer available -
#407Ch. Villars A.C. Fronsac
M.C. O.D. 2014 aantal: 12 bt
No longer available -
#162Collectie sigaren: CD, Havana, Don Pablo etc. en enkele toebehoren. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#305Chablis A.C. Roux Père et Fils, F.21190 M.O. O.D. 1999 aantal: 12 bt