#271Ch. Liot A.C. Sauternes
M.C. O.D. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#163Collectie sigaren: Cohiba , Bolivar, Te Amo, Havana, Sumatra, Brasil etc. evenals een humidor (schade), eveneens met sigaren Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#407Ch. Villars A.C. Fronsac
M.C. O.D. 2014 aantal: 12 bt
No longer available -
#353Ch. Pavie-Macquin A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#99Lot rode bordeaux
aantal: 10 bt
Rode bordeaux zonder etiket
aantal: 3 bt
Mise de la Baronnie A.C. St-Emilion Baron Philippe de Rothschild, Pauillac M.O. 1998 aantal: 1 bt
Ch. Domeyne A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. 1999 aantal: 3 bt
Ch. Puy la Rose A.C. Pauillac Cru bourgeois M.C. 1999 aantal: 1 bt
Cordier A.C. Bordeaux
M.O. 2000 aantal: 1 bt
Ch. Pontet Barrail A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. 2000 aantal: 1 bt
No longer available -
#249Ch. La Conseillante A.C. Pomerol
M.C. O.K. 1993 aantal: 12 bt
No longer available -
#423Tauzinat l’Hermitage A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 2016 aantal: 7 bt
No longer available -
#198Ch. Petit Village A.C. Pomerol
M.C 1983 aantal: 3 bt TS, 1 etiket beschadigd
No longer available -
#235Châteauneuf-du-Pape A.C. H.E.Nony, Bugeat M.O. 1990 aantal: 10 bt
No longer available -
#19Lot witte wijn
aantal: 11 bt
Combillat A.C. Bordeaux Jean Nony, Bordeaux
aantal: 1 bt
Vernonblanc A.C. Bordeaux Jean Nony, Bordeaux
aantal: 3 bt
Ch. La Rame A.C. Sainte-Croix-du-Mont Jean Nony, Bordeaux M.C. 1986 aantal: 2 bt
Sauternes A.C. Georges Audy, Bordeaux
aantal: 1 bt
Ch. Romer du Hayot A.C. Sauternes 2e grand cru classé M.C. 1995 aantal: 1 bt
Monbazillac A.C. Dulong Frères, Floirac
aantal: 1 bt
Terre Vineate D.O.C. Orvieto Cla(..)
No longer available -
#400Ch. Gloria A.C. St-Julien
M.C. O.K. 2010 aantal: 6 bt
No longer available -
#180Cuvée de la Renaissance A.C. Puisseguin-St-Emilion
M.P. 1975 aantal: 1 jerob.