#427Ch. La Tour Carnet A.C. Haut-Médoc, 4e grand cru classé. M.C. 2010 aantal: 12 bt
No longer available -
#395Ch. Talbot A.C. St-Julien 4e grand cru classé M.C. O.K. 2009 aantal: 6 bt
No longer available -
#314Ch. Pascaud Réserve A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. O.D. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#385Ch. Saint-Pierre A.C. St-Julien 4e grand cru classé M.C. K. 2008 aantal: 9 bt
No longer available -
#65Lot rode wijn
aantal: 4 bt
Jaguar Pinot Noir Dundee Hills Native Flora Wines, McMInnville Oregon M.O. 2010 aantal: 1 bt
Rutherford Cabernet Sauvignon Napa Valley Pine Ridge Vineyards, Napa Ca M.O. 2010 aantal: 1 bt
Fortis Cabernet Sauvignon Napa Valley Pine Ridge Vineyards, Napa Ca M.O. 2009 aantal: 1 bt
Riserva Red Wine Santa Barbara County Dascomb Cellars, Buellton Ca M.O. 2010 aantal: 1 bt
No longer available -
#220Vieux Ch. L’Abbaye A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1988 aantal: 12 bt
No longer available -
#76Lot rode bordeaux
aantal: 5
Ch. Pichon-Longueville Comtesse A.C. Pauillac 2e grand cru classé M.C.
aantal: 1 bt ms, etiket zwaar beschadigd
Rode bordeaux zonder etiket
aantal: 1 bt
Rode bordeaux zonder etiket
Ricard & Doutreloup, Bordeaux Liège op de capsule
aantal: 3 Mag.
No longer availableDim. cm -
#150Lot likeurwijn
aantal: 7
Icewine Vidal VQA Niagara Peninsula Andrew Peller,Niagara on the Lake M.O. 2010 aantal: 2 hbt
Muscat de Rivesaltes A.C. - Vin doux naturel Dom. Cazes, Rivesaltes M.D. 2000 aantal: 1 bt
Full tawny dessert wine South Africa Douglas Green, De Leeuw, Brussels M.B.
aantal: 2 bt
Fine Ruby Port South Africa Cockburn’s, Symington Vila Nova de Gaia M.O.
aantal: 1 Mag.
Muscat de Rivesaltes A.C. - Vin doux naturel Dom. Cazes, Rivesaltes M.(..)
No longer available -
#90Lot rode bordeaux
aantal: 8 bt
Ch. Terrey-Gros-Caillou A.C. St-Julien Cru bourgeois M.C. 1996 aantal: 4 bt
Ch. Pontet-Clauzure A.C. St-Emilion
M.C. 1996 aantal: 1 bt
Ch. Giscours A.C. Margaux 3e grand cru classé M.C. 1996 aantal: 1 bt
Ch. Haut Cloquet A.C. Pomerol
M.C. 1997 aantal: 1 bt
Bordeaux A.C.
M.C. 1999 aantal: 1 bt
No longer available -
#222Cru Toumillon A.C. Graves
M.P. 1988 aantal: 12 bt
No longer available -
#241Ch. Monet A.C. Sauternes
M.C. 1991 aantal: 8 bt
No longer available -
#316Ch. Pascaud Réserve A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. O.D. 2000 aantal: 12 bt