#93Lot rode bordeaux
aantal: 10 bt Ch. Siaurac A.C. Lalande-de-Pomerol
M.C. 1997 aantal: 1 bt Ch. La Carrade A.C. Graves
M.C. 1985 aantal: 2 bt msCh. Arnauton A.C. Canon-Fronsac
M.C. 1983 aantal: 3 bt Dom. de Gaillat A.C. Graves
M.D. 1978 aantal: 1 bt La Closerie du Grand Poujeaux A.C. Moulis-en-Médoc
M.B. 1975 aantal: 1 bt La Coupe de France A.C. St-Emilion Hannappier Peyrelongue, Bordeaux
1975 aantal: 1 bt Dom. de Gaillat A.C. Graves
M.P. 1975 aantal: 1 b(..)
No longer available -
#271Ch. La Gaffelière A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
M.C. O.K. 1986 aantal: 12 bt
No longer available -
#409Côtes du Rhône Les Incontournables A.C. M. Chapoutier, Tain M.O. 2007 aantal: 11 bt
No longer available -
#116Lot rode bourgogne
aantal: 10 bt Beschadigde en ontbrekende etiketten.Corton La Vigne au Saint A.C. Grand cru Louis Latour, Beaune M.O. 1973 aantal: 8 bt Gevrey-Chambertin A.C. Louis Latour, Beaune M.O. 1973 aantal: 2 bt
No longer available -
#236Morey-Saint-Denis A.C. J. Taupenot-Merme, Morey M.P. 1983 aantal: 12 bt
No longer available -
#471Pinot Noir I.G.P. Aude Hauterive Dom. La Bastide M.D. O.D. 2014 aantal: 12 bt
No longer available -
#273Ch. Haut Portets A.C. Graves
M.C. 1986 aantal: 12 bt
No longer available -
#55Lot rode wijn
aantal: 4 bt Ch. Arnauton A.C. Canon-Fronsac
M.C. 1976 aantal: 1 bt Ch. Moulin de Noaillac A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. 1993 aantal: 2 bt Vosne-Romanée Au dessus des Malconsort A.C. Pierre-Yves Masson, Meursault M.P. 1969 aantal: 1 bt
No longer available -
#399Ch. Suduiraut A.C. Sauternes 1e grand cru classé M.C. O.K. 2005 aantal: 12 bt
No longer available -
#222Vosne-Romanée A.C. Dom. du Clos Frantin, Vosne M.P. 1982 aantal: 12 bt
No longer available -
#381Ch. de Cach A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#215Ch. Carcanieux A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. O.K. 1978 aantal: 12 bt