Other lots in this auction
-
#62
Lot rode wijn
aantal: 11 bt Bergerac Cuvée Jean Savinien Cyrano A.C. Delhaize, Bruxelles M.B. 1996 aantal: 2 bt Ch. Laulerie A.C. Bergerac Delhaize, Bruxelles M.B. 2005 aantal: 1 bt Ch. Bagatelle A.C. Bergerac
M.O. 2000 aantal: 1 bt Ch. Pique-Sègue A.C. Bergerac
M.C. 2003 aantal: 1 bt Ch. Le Vigneau A.C. Bergerac
M.P. 1998 aantal: 4 bt Duc de Castellac A.C. Bergerac
M.P. 2007 aantal: 1 bt Comte de Rezac A.C. Bergerac
M.O. 2005 aantal: 1 bt
No longer available -
#172
Ch. Corton Grancey A.C. Grand cru Louis Latour, Beaune M.O. 1966 aantal: 5 bt 6 à 8 cm, 1 etiket manco
No longer available -
#209
Pétrus A.C. Pomerol
M.C. 1975 aantal: 1 bt gescheurd etiket, capsule beschadigd en vastgelijmd
No longer available -
#186
Volnay Champans A.C. 1e cru Louis Latour, Beaune M.O. 1970 aantal: 12 bt
No longer available -
#361
Ch. Petit-Faurie-de-Soutard A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1996 aantal: 6 bt
No longer available -
#146
La Pauline Vin de table français La Bourse du Vin M.O. O.D. 0 aantal: 12 bt
No longer available -
#320
Ch. Nenin A.C. Pomerol
M.O. 1990 aantal: 12 bt
No longer available -
#96
Lot rode bordeaux
aantal: 10 bt ts à msLa Croix des Vignes A.C. Lalande-de-Pomerol Cruse & Fils Frères, Bordeaux M.O. 1972 aantal: 3 bt Ch. Le Loup A.C. St-Emilion grand cru
M.O. 1971 aantal: 1 bt Ch. Guimberteau A.C. Lalande-de-Pomerol
M.O. 1975 aantal: 1 bt Lalande-de-Pomerol A.C. Lalande-de-Pomerol Turpin Frères & Riout, Bordeaux M.O. 1975 aantal: 1 bt Montagne-St-Emilion A.C. Ets Paul Kilh, Sarreguemines M.O. 1976 aantal: 2 bt Ch. La Baronnie A.C. Montagne-St-Em(..)
No longer available -
#93
Lot rode bordeaux
aantal: 10 bt Ch. Siaurac A.C. Lalande-de-Pomerol
M.C. 1997 aantal: 1 bt Ch. La Carrade A.C. Graves
M.C. 1985 aantal: 2 bt msCh. Arnauton A.C. Canon-Fronsac
M.C. 1983 aantal: 3 bt Dom. de Gaillat A.C. Graves
M.D. 1978 aantal: 1 bt La Closerie du Grand Poujeaux A.C. Moulis-en-Médoc
M.B. 1975 aantal: 1 bt La Coupe de France A.C. St-Emilion Hannappier Peyrelongue, Bordeaux
1975 aantal: 1 bt Dom. de Gaillat A.C. Graves
M.P. 1975 aantal: 1 b(..)
No longer available -
#9
Lot witte wijn
aantal: 8 bt Pouilly-Fumé Les Terres Blanches A.C. Pierre-Yves Alexandre, Pouilly M.O. 2007 aantal: 2 bt Pouilly-Fumé A.C.
Florine de Frussac M.O. 2007 aantal: 1 bt Pouilly-Fumé Dom. de Maltaverne A.C. Gilles Maudry, Pouilly M.O. 2003 aantal: 3 bt Pouilly-Fumé A.C.
Michel Bailly, Pouilly M.P. 2004 aantal: 2 bt
No longer available -
#184
Ch. Grand Barrail Lamarzelle Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1970 aantal: 1 bt ts
No longer available -
#28
Lot rode wijn
aantal: 8 bt Ch. de Môle A.C. Puisseguin-St-Emilion
M.C. 1998 aantal: 3 bt Ch. Mouton A.C. Bordeaux Supérieur
M.O. 1985 aantal: 2 bt Ch. Lilian Ladouys A.C. St-Estèphe Cru bourgeois supérieur M.C. 2007 aantal: 1 bt Barolo D.O.C.G. Giacosa Leone & Figli, Neive M.O. 2006 aantal: 1 bt Le Petit Riche Sang Royal D.O. Alicante Beauchateau Réserve Numérotée M.O. 2006 aantal: 1 bt
No longer available