#281Ch. de la Guimonière Les Julines A.C. Coteaux du Layon Chaume S.A. de Fesles, Thouarcé M.D. 1993 aantal: 12 bt
No longer available -
#155Ch. Montbrun A.C. Margaux
M.N. 1969 aantal: 12 bt. ts
No longer available -
#193Ch. Léoville-Las-Cases A.C. St-Julien 2e grand cru classé M.C. 1971 aantal: 5 bt. ms
No longer available -
#128Sauternes A.C. Léon Milliand & Cie, St. Péray
1938 aantal: 1 bt ms
No longer available -
#351Tokay Pinot Gris Reserve A.C. Alsace P.E. Dopff & Fils, Riquewihr M.O. O.D. 2002 aantal: 6 bt.
No longer available -
#130Ch. Ducru-Beaucaillou A.C. St-Julien 2e grand cru classé
1947 aantal: 1 bt ms, beschadigd etiket
No longer available -
#301Ch. Fourney A.C. St-Emilion grand cru
M.C O.K. 1998 aantal: 2 bt
No longer available -
#133Ch. Lafite-Rothschild A.C. Pauillac 1e grand cru classé M.C. 1950 aantal: 1 bt ts, etiket vuil en gescheurd, capsule opengesneden
No longer available -
#147Ch. Lafite-Rothschild A.C. Pauillac 1e grand cru classé M.C. 1964 aantal: 1 bt ms, etiket gescheurd, capsule opengesneden
No longer available -
#410Savigny-les-Beaune 1e Cru Les Peuillets A.C. - Micro Cuvée Charles de Vallière, Pommard M.O. O.K. 2008 aantal: 12 bt
No longer available -
#285Gewurztraminer A.C. Alsace Lorentz-Woerlen, Bergheim M.O. D. 1995 aantal: 10 bt
vinsNo longer available -
#323Resalte Crianza D.O. Ribera del Duero Bodegas Resalte de Peñafiel, Valladolid M.O. O.D. 2000 aantal: 6 bt.