#418Ch. Gloria A.C. St-Julien
M.C. K. 2015 aantal: 6 bt
No longer available -
#282Ch. Talbot A.C. St-Julien 4e grand cru classé M.C. O.K. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#157Lot wijn
aantal: 7 bt
Ch. Massereau A.C. Sauternes
M.C. 1986 aantal: 1 bt
Ch. Ménota A.C. Sauternes
M.C. 1998 aantal: 1 bt
Monastrell Dulce D.O. Yecla Bodegas Castaño, Yecla M.O. 2005 aantal: 1 50 cl
Mitis Amigne de Vetroz A.C. Valais Jean-René Germanier, Vetroz M.O. 2008 aantal: 1 hbt
Cidre de Glace Québec Dom. Pinnacle, Frelighsburg Québec M.O. O.D. 2012 aantal: 1 hbt
Sancerre Grande Cuvée A.C. Jean-Paul Balland, Bué M.D. 2012 aantal: 1 hbt(..)
No longer available -
#186Ch. Grand-Mayne A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1978 aantal: 12 bt
No longer available -
#272Ch. d’Yquem A.C. Sauternes 1e grand cru classé M.C. 1995 aantal: 1 bt
No longer available -
#16Lot witte wijn
aantal: 8 bt
Ch. La Rivière A.C. Sauternes
M.C. 1995 aantal: 1 bt
Marquis de Seynac A.C. Monbazillac
M.O. 1996 aantal: 1 bt
Ch. Larrouquey A.C. Cérons
M.C. 1996 aantal: 1 bt
Ch. Le Protéstat A.C. Sainte-Croix-du-Mont
M.C. 1996 aantal: 1 bt
Ch. Le Pradey A.C. Sainte-Croix-du-Mont
M.C. 1996 aantal: 1 bt
Ch. Cousteau A.C. Cadillac
M.P. 1996 aantal: 1 bt
Ch. L’Enclos de Miqueu A.C. Loupiac
M.O. 2010 aantal: 2 bt
No longer available -
#88Lot rode bordeaux
aantal: 8 bt
Ch. Lafleur-Gazin A.C. Pomerol
M.C. 2015 aantal: 3 bt
Ch. de la Commanderie A.C. Lalande-de-Pomerol
M.C. 2015 aantal: 5 bt
No longer available -
#167Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé
1921 aantal: 1 bt M.C. op label, niets op kurk, geen capsule
No longer available -
#244Ch. Puyblanquet-Carrille A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1992 aantal: 7 bt
No longer available -
#225Oberemmeler Rosenberg Riesling Spätlese Q.m.P. Mosel-Saar-Ruwer - Trocken Reichsgraf von Kesselstatt, Trier E.A. 1989 aantal: 6 bt 1 etiket lichtjes beschadigd
No longer available -
#383Ch. Carbonnieux A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. O.K. 2008 aantal: 6 bt
No longer available -
#294Ch. Rochemorin A.C. Pessac-Léognan
M.C. 1998 aantal: 5 bt