#312
Ch. Pascaud A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. O.D. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
Ch. Petit Village A.C. Pomerol
M.C 1983 aantal: 3 bt TS, 1 etiket beschadigd
No longer available -
#100
Lot rode bordeaux
aantal: 11 bt
Ch. Capet-Guiller A.C. St-Emilion
1962 aantal: 1 bt
1966 aantal: 1 bt
Ch. Bellevue Médoc L. & F. Granville M.B. 1969 aantal: 2 bt
Ch. Pavie-Decesse A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1973 aantal: 1 bt
1974 aantal: 1 bt
Ch. Haut-Milon A.C. Pauillac L. & F. Granville M.B. 1975 aantal: 1 bt
Ch. Bel Air A.C. Pomerol L. & F. Granville M.B.(..)
No longer available -
#106
Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. Maison Neuve Cuvée Clotilde A.C. Blaye Côtes de Bordeaux
M.C. 2009 aantal: 1 bt
Ch. Cru Godard A.C. Francs Côtes de Bordeaux
M.C. 2009 aantal: 2 bt
Ch. Martet - Les Hauts de Martet A.C. Sainte-Foy Bordeaux
M.C. 2011 aantal: 3 bt
Ch. Pontet La Gravière Prestige A.C. Graves
M.C. 2012 aantal: 1 bt
Ch. Croix-Mouton A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 2012 aantal: 1 bt
Ch. La Grave Trigant de Boisset A.C. Pomerol
M.C. (..)
No longer available -
#408
Ch. La Pointe A.C. Pomerol
M.C. 2014 aantal: 7 bt
No longer available -
#63
Lot rode wijn
aantal: 13 bt
Ch. La Vieille Gasparets A.C. Corbières
M.C. 1991 aantal: 2 bt
Ch. Maroutine A.C. Bordeaux
M.C. 1989 aantal: 1 bt
Ch. Francis A.C. Médoc
M.C. 1989 aantal: 1 bt
Ch. Guionne A.C. Côtes de Bourg
M.C. 1979 aantal: 1 bt (..)
No longer available -
#112
Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. Beau Mazerat A.C. St-Emilion grand cru
M.P. 1972 aantal: 7 bt
Mayne-Chapelle A.C. St-Emilion Jean Nony, Bordeaux M.O. 1969 aantal: 4 bt
Nony Monopole A.C. Bordeaux Jean Nony, Bordeaux M.O.
aantal: 1 bt
No longer available -
#154
Collectie van 45 frontpanelen van wijnkisten
van grote Bordeaux
aantal:
No longer available -
#380
Ch. Lagrange A.C. Pomerol
M.C. O.K. 2008 aantal: 6 bt
No longer available -
#237
Ch. Guillot A.C. Pomerol
M.C. 1990 aantal: 11 bt 1 meer dan op de foto!
No longer available -
#241
Ch. Monet A.C. Sauternes
M.C. 1991 aantal: 8 bt
No longer available -
#281
Ch. Talbot A.C. St-Julien 4e grand cru classé M.C. K. 1995 aantal: 8 bt