#248Ch. La Conseillante A.C. Pomerol
M.C. K. 1993 aantal: 8 bt
No longer available -
#56Lot rode wijn
aantal: 11 bt
Bourgogne Pinot Noir A.C. Philippe de Bois d’Arnault, Meursault M.O. 2007 aantal: 1 bt
Châteauneuf-du-Pape A.C. Alain Jaume, Châteauneuf M.O. 1995 aantal: 1 bt
Dom. du Vieux Lazaret A.C. Jérôme Quiot, Carome M.D. 2014 aantal: 1 bt
Cuvée Laute
Les Vignerons de Roaix Séguret M.P.
aantal: 1 bt
Plan de Dieu A.P. Côtes du Rhône Villages Gabriel Meffre M.O. 2011 aantal: 1 bt
Merlot Couleurs du Sud Vin de Pays d’Oc Skalli M.O.(..)
No longer available -
#175Ch. Branaire-Ducru A.C. Saint-Julien-Médoc 4e grand cru classé ts M.C. 1973 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#269Ch. Liot A.C. Sauternes
M.C. O.D. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#182Barolo D.O.C. Fratelli Oddero, La Morra M.O. 1976 aantal: 1 bt
No longer available -
#163Collectie sigaren: Cohiba , Bolivar, Te Amo, Havana, Sumatra, Brasil etc. evenals een humidor (schade), eveneens met sigaren Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#333Ch. Bellevue A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#131Lot schuimwijn
aantal: 12 bt
Crémant d’Alsace Brut A.C. Lucien Albrecht, oRSCHWIHR
aantal: 1 bt
Prosecco D.O.C. Villa Chiopris, San Giovanni al Natisone
aantal: 3 bt
Crémant de Bourgogne Sélection Prestige Brut A.C. Cave des Hautes Côtes M.O. 2008 aantal: 3 bt
Calamino Brut D.O. Cava Coniusa, Sant Sadurni d’Anoia
aantal: 2 bt
Cava Brut Familia D.O. Cava Eudald, Massana Noya
aantal: 2 bt
St Rémy Brut Vin Mousseux de Qualité Caves St Rémy Deso(..)
No longer available -
#287Ch. Le Bon Pasteur A.C. Pomerol
M.C. O.K. 1996 aantal: 12 bt
No longer available -
#251Ch. Le Bon Pasteur A.C. Pomerol
M.C. O.K. 1993 aantal: 12 bt
No longer available -
#254Ch. Prieuré-Lichine A.C. Margaux 4e grand cru classé M.C. O.K. 1993 aantal: 12 bt
No longer available -
#47Lot rode wijn
aantal: 9 bt
Hermitage A.C. Jean-Louis Chave, Tain
aantal: 1 bt beschadigd etiket
Gigondas A.C. E. Guigal, Ch. d’Ampuis M.O. 2011 aantal: 2 bt
Anjou Cépage Cabernet A.C. François Testard, Liré M.O. 1996 aantal: 1 bt
Cabernet Sauvignon VDP d’Oc Mas de Chabert, Servian M.O.
aantal: 1 bt
Grenache Syrah Les Bellines VDP d’Oc Mas de Chabert, Ser(..)