#207
Lot rode Bordeaux
1985 aantal: 9 Bt. Ch. Lestage Darquier Grand Poujeaux A.C. Moulis Grafé Lecocq, Namur M.B. 1985 aantal: 6 Bt. 3 etiketten manco/beschadigdCh. de Castets A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1985 aantal: 1 Bt. Ch. Haut-Plantey A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#299
Ch. La Dominique A.C. St-Emilion grand cru grand cru classé M.C. 1996 aantal: 2 Bt. beschadigde etiketten
No longer available -
#63
Lot rode Bordeaux
aantal: 2 Mag. Ch. Baret A.C. Pessac-Leognan
M.C. 1997 aantal: 1 Mag. Ch. La Tonnelle A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 1995 aantal: 1 Mag.
No longer available -
#211
Ch. Marquis de Terme A.C. Margaux 4e grand cru classé M.C. 1985 aantal: 5 Bt. gevlekte etiketten
No longer available -
#313
Beyerskloof Wine of Origin Stellenbosch
M.O. 1999 aantal: 1 D.Mag.
No longer available -
#276
Ch. de Fieuzal A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé de Graves en rouge M.C. 1993 aantal: 6 Bt. gevlekte etiketten
No longer available -
#224
Ch. Morin A.C. St-Estèphe
M.C. O.K. 1986 aantal: 12 Bt. base neck; ts
No longer available -
#232
Ch. David Sertreau A.C. Bordeaux
M.O. 1988 aantal: 8 Bt.
No longer available -
#143
Ch. Phélan-Ségur A.C. St-Estèphe Cru bourgeois exceptionnel M.C. 1974 aantal: 9 Bt. vts, 1 ms, enkele vlekken
No longer available -
#49
Lot rode Bordeaux
aantal: 9 Bt. Ch. Belgrave A.C. Haut-Médoc 5e grand cru classé M.C. 1988 aantal: 1 Bt. tsCh. Potensac A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. 1988 aantal: 6 Bt. vtsCh. Haut-Plantey A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1989 aantal: 1 Bt. Ch. Les Ormes Sorbet A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. 1989 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#330
La Mouline - Château Bertrand Braneyre A.C. haut-Médoc Beperkte productie van 900 genummerde flessen. M.C. 2002 aantal: 11 bt neck
No longer available -
#331
La Mouline - Château Bertrand Braneyre A.C. haut-Médoc Beperkte productie van 900 genummerde flessen. M.C. 2002 aantal: 12 bt neck