#83
Fronsac A.C. Claret Merchants, St-Emilion M.O. O.K. 0 aantal: 1 Mag. ts
No longer available -
#340
Le Clocher d’Argent A.C. Pomerol
M.C. 2005 aantal: 6 Bt.
No longer available -
#86
Lot witte champagne
0 aantal: 7 Bt. Veuve Clicquot Brut
Veuve Cliquot Ponsardin, Reims M.O. O.D. 0 aantal: 1 Bt. Champagne Brut Impérial
Moët & Chandon, Epernay M.O. 0 aantal: 3 Bt. 2 in presenteerdoosChampagne Brut
Laurent-Perrier, Tours-sur-Marne M.O. 0 aantal: 1 Bt. Champagne Demi-sec Grande Réserve
Vranken, Epernay M.O. 0 aantal: 1 Bt. Champagne Brut
Piper-Heidsieck, Reims M.O. 0 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#302
Chevalier-Montrachet A.C. Grand cru Dom. Henri Clerc & Fils, Puligny M.P. 1996 aantal: 5 Bt.
No longer available -
#299
Ch. La Dominique A.C. St-Emilion grand cru grand cru classé M.C. 1996 aantal: 2 Bt. beschadigde etiketten
No longer available -
#18
Lot rode wijn
aantal: 12 Bt. Tagonius Reserva D.O. Vinos de Madrid V. Ovilo S.L., Tielmes M.O. 2003 aantal: 3 Bt. Beyerskloof Synergy Cape Blend Reserve Wine of Origin Stellenbosch
M.O. 2004 aantal: 2 Bt. Raggio di Sole IGT. Rosso di Toscana Les Crus Prévendus M.O. 2006 aantal: 1 Bt. Beyerskloof Pinotage W.O. Stellenbosch Cape Winemakers Guild, Stellenbosch M.O. 2006 aantal: 1 Bt. Ch. Laulerie Comtesse de Ségur A.C. Montravel Dubard Frère & Soeur, St-Médard-de-Gurçon M.(..)
No longer available -
#286
Ch. de Bouteilley A.C. 1e Côtes de Bordeaux
M.P. 1995 aantal: 1 Imp.
No longer available -
#77
Lot wijn
aantal: 3 Ch. Romassan A.C. Bandol Dom. Ott, Le Castellet M.O. 2005 aantal: 1 Bt. Clos Mireille Blanc de Blancs A.C. Côtes de Provence Dom. Ott, la Londe, les Maures M.O. 2009 aantal: 1 Bt. Ch. de Selle Coeur de Grain A.C. Côtes de Provence Dom. Ott, Taradeau M.O. 2011 aantal: 1 Mag.
No longer available -
#6
Lot rode wijn
aantal: 3 Bt. Vosne-Romanée A.C. Bouchard Père & Fils, Beaune
aantal: 1 Bt. Vosne-Romanée A.C. Edouard Delaunay & Ses Fils, L’Etang-Vergy
1970 aantal: 1 Bt. Ch. des Fines Roches A.C. Châteauneuf-du-Pape Ets. des Fines Roches, Châteauneuf M.C. 1971 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#27
Lot rode Bordeaux
aantal: 5 Bt. Ch. Le Bourdieu A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C.
aantal: 1 Bt. beschadigd etiketCh. Léoville-Poyferré A.C. St-Julien 2e grand cru classé M.C. 1970 aantal: 1 Bt. tsVieux Ch. Certan A.C. Pomerol
M.C. 1973 aantal: 1 Bt. Ch. Haut-Bergey A.C. Graves
M.C. 1975 aantal: 1 Bt. tsCh. Petit-Village A.C. Pomerol
M.C. 1970 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#22
Lot witte Bordeaux
aantal: 6 Bt. Ch. de Rayne-Vigneau A.C. Sauternes 1e grand cru classé M.C. 1989 aantal: 1 Bt. Ch. Rieussec A.C. Sauternes 1e grand cru classé M.C. 1988 aantal: 3 Bt. schade en vlekken aan etikettenCh. Raymond-Lafon A.C. Sauternes
M.C. 1986 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#201
Ch. d’Angludet A.C. Margaux Cru bourgeois supérieur M.C. 1983 aantal: 10 Bt. ts