#321
Resalte Crianza D.O. Ribera del Duero Bodegas Resalte de Peñafiel, Valladolid M.O. O.D. 2000 aantal: 6 bt.
No longer available -
#260
Lot rode bordeaux
1986 aantal: 8 bt Ch. Ségur A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 1986 aantal: 1 bt Ch. de Castets A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1986 aantal: 6 bt Ch. Laroze A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1986 aantal: 1 bt
No longer available -
#372
Chardonnay Augustus D.O. Penedés Cellers Puig & Roca, El Vendrell M.O. O.D. 2005 aantal: 6 bt.
No longer available -
#364
Resalte D.O. Ribera del Duero Bodegas Resalte de Peñafiel, Valladolid M.O. O.D. 2003 aantal: 6 bt.
No longer available -
#117
Madère Extra Reserve
Tarquinio T. da Camara Lomelino - Grafé-Lecocq, Namur M.B. 0 aantal: 2 bt. ts
No longer available -
#268
Lot rode bordeaux
1990 aantal: 7 bt. Ch. Gravières de Marsac A.C. Margaux
M.P. 1990 aantal: 2 bt. Z de Zédé A.C. Bordeaux
M.P. 1990 aantal: 1 bt. Ch. Les Artigues A.C. Pauillac
M.O. 1990 aantal: 1 bt. Ch. Pontet-Clauzure A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1990 aantal: 1 bt. Ch. Vigneau La Cape A.C. Pessac-Léognan
M.C. 1990 aantal: 2 bt.
No longer available -
#438
Hacienda Monasterio Crianza D.O. Ribera del Duero Pesquera de Duero, Valladolid M.O. D. 2011 aantal: 5 Bt.
No longer available -
#173
Ch. Bellefont-Belcier A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1970 aantal: 12 bt. ts
No longer available -
#370
No longer available -
#132
Ch. Lafite-Rothschild A.C. Pauillac 1e grand cru classé M.C. 1948 aantal: 2 bt ts, capsules opengesneden
No longer available -
#62
Lot rode bordeaux
aantal: 6 bt. Ch. Pontet Petits Graviers A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1987 aantal: 1 bt. Ch. Labadie A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. 1988 aantal: 2 bt. Ch. Saint-Bonnet A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. 1988 aantal: 1 bt. Ch. Peymoulin A.C. St-Emilion
M.O. 1989 aantal: 1 bt. Ch. La Vicomtesse A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. 1989 aantal: 1 bt.
No longer available -
#145
Châteauneuf-du-Pape A.C. A. Duvigneau, Bonnieux
1964 aantal: 9 bt. Beschadigde etiketten