#88Lot rode bordeaux
aantal: 8 bt
Ch. Lafleur-Gazin A.C. Pomerol
M.C. 2015 aantal: 3 bt
Ch. de la Commanderie A.C. Lalande-de-Pomerol
M.C. 2015 aantal: 5 bt
No longer available -
#304Ch. de Pez A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. O.K. 1999 aantal: 12 bt
No longer available -
#155Lot wijn
aantal: 6 bt
Mosel-Saar-Ruwer Qualitätswein Andreas Oster, Cochem E.A. 1999 aantal: 1 bt
Vinsobres A.C. Côtes du Rhône Cave du Prieuré, Vinsobres M.O. 197* aantal: 1 bt
Ch. des Laurets A.C. Puisseguin-St-Emilion
M.B. 1979 aantal: 1 bt
Ch. La Freynelle A.C. Bordeaux
M.C. 1994 aantal: 1 bt
Mouton-Cadet A.C. Bordeaux Baron Philippe de Rothschild, Pauillac M.P.
aantal: 1 bt
No longer available -
#314Ch. Pascaud Réserve A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. O.D. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#267Ch. Liot A.C. Sauternes
M.C. 1995 aantal: 8 bt
No longer available -
#383Ch. Carbonnieux A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. O.K. 2008 aantal: 6 bt
No longer available -
#134Lot schuimwijn
aantal: 12 bt
Malvasia di Castelnuovo don Bosco D.O.C. Spumante Dolce Bava, Cocconato M.O.
aantal: 2 bt
Graham Beck Brut Western Cape
M.O.
aantal: 2 bt
Crémant de Bourgogne Blanc de Blancs Brut A.C. Jaffelin, Beaune M.O.
aantal: 2 bt
Casta Baga Vinho Espumante Brut
Luis Pato, Portugal M.O.
aantal: 1 bt
Botteca Prosecco Brut
M.O.
aantal: 1 bt
Jacob’s Creek Sparkling Rosé
Johann Gramp, Barossa Valley M.O.
aantal: 1 bt
V(..)
No longer available -
#180Cuvée de la Renaissance A.C. Puisseguin-St-Emilion
M.P. 1975 aantal: 1 jerob.
No longer available -
#241Ch. Monet A.C. Sauternes
M.C. 1991 aantal: 8 bt
No longer available -
#202Mayne-Chapelle A.C. St-Emilion Jean Nony, Bordeaux M.O. 1985 aantal: 12 bt
No longer available -
#388Dom. La Roche A.C. Pessac-Léognan
M.C. D. 2009 aantal: 5 bt
No longer available -
#162Collectie sigaren: CD, Havana, Don Pablo etc. en enkele toebehoren. Einde XXste eeuw
aantal: