#128Lot rode bourgogne
aantal: 12 bt
Cuvée Voltaire A.C. Bourgogne Chanson Père et Fils, Beaune M.O.
aantal: 1 bt
Nuits-St-Georges 1e Cru Les Pruliers A.C. Chopin- Gesseaume, Nuits M.O. 1976 aantal: 1 bt
Pommard Les Platières A.C. 1e cru Dom. Prieur-Brunet, Santenay M.O. 1976 aantal: 2 bt
Côtes de Nuits-Villages A.C. Faiveley, Nuits M.O. 1979 aantal: 3 bt
Bourgogne-Passetoutgrains A.C. Thomas Frères, Nuits M.O. 1992 aantal: 1 bt
Ladoix 1e Cru La Micaude (..)
No longer available -
#383Ch. Carbonnieux A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. O.K. 2008 aantal: 6 bt
No longer available -
#257Clos du Marquis A.C. St-Julien S.C. Ch. Léoville Las Cases M.C. 1993 aantal: 6 bt
No longer available -
#315Ch. Pascaud Réserve A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. O.D. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#161Collectie sigaren: CD, Havana, Unico, Balmoral Clavejo Coronas, Lafayette Liberty, Cogétama, Vieil Anvers Verhellen, etc. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer availableDim. cm -
#366Ch. Goubeau A.C. Côtes de Castillon
M.C. 2D 2005 aantal: 9 bt
No longer available -
#135Lot witte schuimwijn
aantal: 12 bt
Bestheim Grand Prestige Brut A.C. Crémant d’Alsace Bestheim, Westhalten M.O.
aantal: 3 bt
Graham Beck Brut W.O. Western Cape Methode Cap Classic M.O.
aantal: 2 bt
Champagne Tradition Brut
Gilbert Lheureux, Verneuil M.O.
aantal: 5 bt
Cava Castelblanch Brut Zero
Onleesbaar etiket M.O.
aantal: 1 bt
Cava Hola! Brut
Barcelona Brands M.O. 2017 aantal: 1 bt
No longer available -
#363Ch. Peyruchet A.C. Bordeaux
M.C. O.D. 2005 aantal: 12 bt
No longer available -
#342Ch. La Tour-Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#63Lot rode wijn
aantal: 13 bt
Ch. La Vieille Gasparets A.C. Corbières
M.C. 1991 aantal: 2 bt
Ch. Maroutine A.C. Bordeaux
M.C. 1989 aantal: 1 bt
Ch. Francis A.C. Médoc
M.C. 1989 aantal: 1 bt
Ch. Guionne A.C. Côtes de Bourg
M.C. 1979 aantal: 1 bt (..)
No longer available -
#264Ch. Smith Haut-Lafitte A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé de Graves en rouge M.C. O.K. 1994 aantal: 12 bt
No longer available -
#387Ch. Pontac Lynch A.C. Margaux Cru bourgeois M.C. 2009 aantal: 6 bt