#270Ch. Liot A.C. Sauternes
M.C. O.D. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#418Ch. Gloria A.C. St-Julien
M.C. K. 2015 aantal: 6 bt
No longer available -
#55Lot rode wijn
aantal: 11 bt
Hermitage A.C. Jean-Louis Chave, Tain M.O. 1966 aantal: 2 bt
Ch. des Fines Roches A.C. Châteauneuf-du-Pape
M.C. 1971 aantal: 1 bt
Dom. de Saint-Préfert A.C. Châteauneuf-du-Pape C. Serre, Châteauneuf M.O. 1978 aantal: 1 bt
Châteauneuf-du-Pape A.C. Cave Raymond, Corgoloin M.O. 1979 aantal: 2 bt
Crozes-Hermitage A.C. Paul Jaboulet Aîné, Tain M.O. 1982 aantal: 1 bt
Crozes-Hermitage A.C. Cave de Tain M.O. 1996 aantal: 1 bt (..)
No longer available -
#388Dom. La Roche A.C. Pessac-Léognan
M.C. D. 2009 aantal: 5 bt
No longer available -
#122Ch. Bouqueyran A.C. Moulis
M.C. 0 aantal: 11 Bt. ms - ts. Etiketten beschadigd of manco
No longer available -
#249Ch. La Conseillante A.C. Pomerol
M.C. O.K. 1993 aantal: 12 bt
No longer available -
#275Ch. Giscours A.C. Margaux 3e grand cru classé M.C. O.K. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#233Ch. Lagrange A.C. St-Julien 3e grand cru classé M.C. O.K. 1989 aantal: 12 bt
No longer available -
#301Ch. Pascaud A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1999 aantal: 12 bt
No longer available -
#161Collectie sigaren: CD, Havana, Unico, Balmoral Clavejo Coronas, Lafayette Liberty, Cogétama, Vieil Anvers Verhellen, etc. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer availableDim. cm -
#181Ch. Figeac A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
M.C. 1975 aantal: 2 bt
No longer available -
#403Ch. Martillac A.C. Loupiac
M.C. O.D. 2011 aantal: 12 bt