#107
Ch. Pajot A.C. Sauternes - Enclave Yquem
1969 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#18
Lot rode wijn
aantal: 12 Bt. Tagonius Reserva D.O. Vinos de Madrid V. Ovilo S.L., Tielmes M.O. 2003 aantal: 3 Bt. Beyerskloof Synergy Cape Blend Reserve Wine of Origin Stellenbosch
M.O. 2004 aantal: 2 Bt. Raggio di Sole IGT. Rosso di Toscana Les Crus Prévendus M.O. 2006 aantal: 1 Bt. Beyerskloof Pinotage W.O. Stellenbosch Cape Winemakers Guild, Stellenbosch M.O. 2006 aantal: 1 Bt. Ch. Laulerie Comtesse de Ségur A.C. Montravel Dubard Frère & Soeur, St-Médard-de-Gurçon M.(..)
No longer available -
#334
Ch. Les Trois Croix A.C. Fronsac
M.C. 2003 aantal: 13 Bt. neck
No longer available -
#36
Lot rode Bordeaux
aantal: 6 Bt. Ch. Fleur-Cardinale A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1982 aantal: 2 Bt. Ch. Moulin à Vent A.C. Moulis Cru bourgeois M.C. 1979 aantal: 1 Bt. Ch. Barrail des Prêtres A.C. Bordeaux
M.O. 1982 aantal: 1 Bt. Ch. Le Merle A.C. Graves
M.O. 1983 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#167
Ch. La Rose Marbuzet A.C. St-Estèphe
1976 aantal: 10 Bt. vts à ms
No longer available -
#196
Hermitage A.C. Union des Propriétaires, Tain M.P. 1983 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#348
Ch. Bertrand Braneyre Vieille Vignes A.C. Haut-Médoc
M.C. O.D. 2008 aantal: 12 Hbt.
No longer available -
#88
Ch. de Ricaud A.C. Loupiac
M.C. 1927 aantal: 1 Bt. ms, schade aan etiket
No longer available -
#115
Ch. Bel Air Marquis d’Aligre A.C. Margaux Cru bourgeois supérieur exceptionnel M.C. 1971 aantal: 4 Bt. 1 ts, 2 ms, 1 ls
No longer available -
#7
Lot rode wijn
aantal: 10 Bt. Givry A.C.
Jean-Marc Brocard, Préhy M.O. 1992 aantal: 2 Bt. 1 etiket onleesbaarChambolle-Musigny A.C. Dom. Rémy Boursot, Chambolle M.O. 1992 aantal: 2 Bt. Vosne-Romanée 1e Cru Les Petits Monts A.C. Robert Sirugue, Vosne M.D. 1993 aantal: 2 Bt. Volnay 1e Cru Les Caillerets A.C. Bernard Vaudoisey-Mutin, Volnay M.P. 1993 aantal: 1 Bt. Nuits-St(..)
No longer available -
#372
Brunello di Montalcino DOCG Vinispa, Ora M.O 2012 aantal: 6 Bt.
No longer available -
Lot rode Bordeaux
1986 aantal: 9 Bt. Ch. Haut-Cadet A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1986 aantal: 5 Bt. Ch. Grands Sillons Gabachot A.C. Pomerol
M.C. 1986 aantal: 4 Bt. beschadigde etiketten