#180
Corton A.C. Grand cru Mähler-Besse & Cie, Nuits - Antwerpen M.O. 1979 aantal: 8 Bt.
No longer available -
#54
Lot rode Bordeaux
aantal: 11 Bt. Ch. Taillefer A.C. Pomerol
1973 aantal: 4 Bt. ms, 2 etiketten mancoCh. des Gravettes A.C. St-Julien
1976 aantal: 7 Bt. ms, etiketten beschadigd
No longer available -
#270
Lot rode Bordeaux
1993 aantal: 12 Bt. Ch. des Tuquets A.C. Bordeaux
M.C. 1993 aantal: 1 Bt. Ch. Croix Beauséjour A.C. Montagne-St-Emilion
M.C. 1993 aantal: 1 Bt. Ch. Durand-Laplagne A.C. Puisseguin-St-Emilion
M.C. 1993 aantal: 1 Bt. Ch. Arnauton A.C. Fronsac
M.C. 1993 aantal: 1 Bt. L’Ermitage de Chasse-Spleen A.C. Haut-Médoc
No longer available -
#241
Ch. Corbin A.C. St-Emilion grand cru Grand cru classé M.C. O.K. 1989 aantal: 7 Bt. neck; vuile en beschadigde etiketten
No longer available -
#144
Ch. Rieussec A.C. Sauternes 1e grand cru classé M.C. 1975 aantal: 4 Bt. ts
No longer available -
#373
Ch. Hervé-Laroque A.C. Fronsac
M.C. 2012 aantal: 11 Bt. neck
No longer available -
#267
Gewurztraminer Vendange Personnelle A.C. Alsace Wolfberger, Eguisheim M.O. O.D. 1993 aantal: 1 Mag.
No longer available -
#21
Lot witte Bordeaux
aantal: 5 Bt. Ch. Pessan A.C. Graves
M.C. 1972 aantal: 1 Bt. “R” de Rieussec A.C. Bordeaux
M.P. 1985 aantal: 1 Bt. Ch. Carbonnieux A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. 1989 aantal: 1 Bt. Ch. La Louvière A.C. Pessac-Léognan
M.C. 1992 aantal: 1 Bt. Ch. Smith Haut-Lafitte A.C. Pessac-Léognan
M.C. 1992 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#302
Chevalier-Montrachet A.C. Grand cru Dom. Henri Clerc & Fils, Puligny M.P. 1996 aantal: 5 Bt.
No longer available -
#140
Ch. La Tour-Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. O.K. 1974 aantal: 6 Bt. bn à ts, vermolmde kist
No longer available -
#106
Ch. Phélan-Ségur A.C. St-Estèphe Cru bourgeois exceptionnel M.C. O.K. 1967 aantal: 12 Bt. ts à ms, zijdepapier, vermolde kist
No longer available -
#132
Ch. Jauma A.C. St-Emilion
M.O. 1973 aantal: 12 Bt. bn,vts, vuil