#93
Pétrus A.C. Pomerol
M.C. 1955 aantal: 1 Bt. TS, capsule mogelijk niet authentiek, glas onderaan gemerkt HR
No longer available -
#305
No longer available -
#14
Lot rode wijn
aantal: 12 bt Morgon A.C.
Dom. du Crêt de Ruyère - Moillard, Nuits M.O. 1983 aantal: 1 bt Dom. Tempier Cuvée La Migoua A.C. Bandol Peyraud, Le Plan du Castellet M.O. 1983 aantal: 1 bt MSCh. Saint-Roch A.C. Lirac Antoine Verda & Fils, Roquemaure M.C. 1991 aantal: 1 bt Dom. du Mas Camp Terroir de Força Real A.C. Côtes de Roussillon Villages Régis Boucabeille, Corneilla de la Rivière M.P. 1995 aantal: 1 bt Dom. du Mas Camp Terroir de Força Real A.C. Côtes de R(..)
No longer available -
#267
No longer available -
#381
No longer available -
#3
Lot witte wijn
aantal: 12 Dom. de Regusse Muscat Blanc Moelleux Vin de Pays des Alpes de Haute Provence C. Dieudonné, 04860 M.D. 1997 aantal: 1 Bt Muscat de Rivesaltes A.C. Rivesaltes - Vin doux naturel Jean Gardiés, Vingreau M.D. 1990 aantal: 1 Bt Sauternes A.C. Baron Philippe de Rothschild S.A., Pauillac M.O. 1994 aantal: 1 Bt Pacherenc du Vic-Bilh Vendemiaire A.C. Alain Brumont, Maumusson M.O. 1996 aantal: 1 50 cl Dom. Moulin Turquais A.C. Coteaux du Layon Vergne-Fo(..)
No longer available -
#300
No longer available -
#413
Ch. La Dominique A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2015 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#216
Sangervasio Rosso Vino Toscano La Fornace, Pisa M.O. K. 1993 aantal: 3 Bt
No longer available -
#291
No longer available -
#72
Lot rode bourgogne
aantal: 3 Bt. Fixin A.C. Jean-Louis Fougeray, Marsannay M.O. 1989 aantal: 1 Bt. Ch. de Monthelie A.C. E. de Suremain, Monthelie M.C. 1990 aantal: 1 Bt. Fixin Les Arvelets A.C. Vincent et Denis Berthaut, Fixin M.D. 1995 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#316