#12
Lot rode wijn
aantal: 2 Mag. Casalferro Vino da Tavola di Toscane Castello di Brolio, Barone Ricasole M.O. 1993 aantal: 1 Mag. In presentatiekoffertje en hulsMerlot Grand Châtaignier I.G.P. Pays d’Oc Dom. de La Baume, Landiras M.O. O.K. 2012 aantal: 1 Mag.
No longer available -
#39
Lot rode Bordeaux
aantal: 7 Bt. Ch. Chapelle-Lescours A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1986 aantal: 2 Bt. Ch. de Bouchet A.C. Bordeaux
M.C. 1986 aantal: 1 Bt. Ch. Soutard A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1988 aantal: 1 Bt. vtsCh. Haut-Piquat A.C. Lussac-St-Emilion
M.C. 1989 aantal: 1 Bt. vtsCh. La Tour de By A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. 1989 aantal: 2 Bt. vts, ts
No longer available -
#277
Crozes-Hermitage Montfortin A.C. Gabriel Liogier, Sorgues M.O. 1994 aantal: 6 Bt. Enkele gescheurde etiketten
No longer available -
#218
Ch. L’Arrosée A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1986 aantal: 1 Mag. Gevlekt etiket
No longer available -
#269
Les Charmilles de Tour Blanche A.C. Sauternes
M.C. 1993 aantal: 5 Bt. neck
No longer available -
#362
Gigondas Romane Machotte A.C. Pierre Amadieu, Gigondas M.O. 2011 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#9
Lot rode wijn
aantal: 12 Bt. Moulin-à-Vent A.C. Louis Jadot, Beaune M.O. 1981 aantal: 3 Bt. Barolo D.O.C. Cantine dei Marchesi di Barolo spA, Barolo M.O. 1979 aantal: 1 Bt. Ch. de la Guirlande VDQS Corbières Covior S.A. Sète M.O. 1973 aantal: 1 Bt. Châteauneuf-du-Pape A.C. Dom. de Mont-Redon, Châteauneuf
1970 aantal: 1 Bt. Volnay 1e Cru Santenots A.C. Soc. de Sélection Vinicole
1966 aantal: 1 Bt. Vino Barolo Bersano D.O.C. Conti della Cremosina, Castello di Barbare(..)
No longer available -
#318
Ch. La Lauzette-Declercq A.C. Listrac-Médoc Cru bourgeois M.C. O.K. 1999 aantal: 12 Bt. neck
No longer available -
#207
Lot rode Bordeaux
1985 aantal: 9 Bt. Ch. Lestage Darquier Grand Poujeaux A.C. Moulis Grafé Lecocq, Namur M.B. 1985 aantal: 6 Bt. 3 etiketten manco/beschadigdCh. de Castets A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1985 aantal: 1 Bt. Ch. Haut-Plantey A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#223
Ch. La Cabanne A.C. Pomerol
M.C. 1986 aantal: 1 Mag. gescheurd etiket
No longer available -
#222
Ch. Grand-Duroc-Milon A.C. Pauillac cru Bourgeois M.C. 1986 aantal: 3 Bt.
No longer available -
#338
Ch. La Croix Bellevue A.C. Lalande-de-Pomerol
M.C. O.K. 2004 aantal: 12 Bt. neck