#421Ch. de Beaucastel A.C. Châteauneuf-du-Pape Pierre Perrin, Courthézon M.O. 2016 aantal: 3 Mag.
No longer available -
#376Ch. Malartic-Lagravière A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. O.K. 2006 aantal: 6 bt
No longer available -
#200Nony Monopole A.C. Bordeaux
M.O. 1985 aantal: 12 bt
No longer available -
#148Lot likeurwijn
aantal: 3 bt
Ch. Larose-Monteils A.C. Sauternes
M.C. 1990 aantal: 2 bt
Coteaux du Layon Chaume A.C.
Dom. Grosset, Rochefort s/Loire M.D. 1997 aantal: 1 bt
No longer available -
#337Ch. Bellevue A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#183Auxey Duresse Les Duresses A.C. L. & F. Granville M.B. 1976 aantal: 9 bt
No longer available -
#225Oberemmeler Rosenberg Riesling Spätlese Q.m.P. Mosel-Saar-Ruwer - Trocken Reichsgraf von Kesselstatt, Trier E.A. 1989 aantal: 6 bt 1 etiket lichtjes beschadigd
No longer available -
#214Vieux Ch. L’Abbaye A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1987 aantal: 11 bt
No longer available -
#211Ch. Poujeaux A.C. Moulis Cru grand bourgeois exceptionnel M.C. 1986 aantal: 5 bt
No longer available -
#153Lot likeurwijn
aantal: 5 bt
Niepoort Vintage Port Bottled 2011 Niepoort Vinhos, Porto M.O. 2009 aantal: 1 bt
Quinta da Prelada Vintage Porto Bottled 2013 Samuel Magalhaës e Silva Hereiros, Porto M.O. 2011 aantal: 1 bt
Real Cia Velha Vintage Port
Real Companhia Velha, Vila Nova de Gaia M.O. 2011 aantal: 1 bt
Churchill’s Vintage Port
Churchill, Graham Lda, Oporto M.O. 2011 aantal: 1 bt
Fonseca Vintage Port Bottled 2018 Fonseca-Guimaraens Vinhos, Oporto M.O(..)
No longer available -
#163Collectie sigaren: Cohiba , Bolivar, Te Amo, Havana, Sumatra, Brasil etc. evenals een humidor (schade), eveneens met sigaren Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#230Ch. Domeyne A.C. St-Estèphe
M.C. 1989 aantal: 8 bt