#36Lot rode wijn
aantal: 6 bt
Ronco di Sassi Primitivo Appassimento I.G.T. Puglia Provinco Winery, Diano d’Alba M.O. 2018 aantal: 1 bt
Podere Castorani Cadetto D.O.C. Montepulciano d’Abruzzo Castorani, Alanno M.O. 2016 aantal: 2 bt
Vino Nobile di Montepulciano D.O.C.G. Loggia delle Sassaie, Tesoro-Pontedera M.O. 2016 aantal: 1 bt
Coste delle Plaie D.O.C. Montepulciano d’Abruzzo Castorani, Alanno M.O. 2016 aantal: 1 bt
Nero d’Avola D.O.C. Sicilia C.F.M. & C, V(..)
No longer available -
#76Lot rode bordeaux
aantal: 5
Ch. Pichon-Longueville Comtesse A.C. Pauillac 2e grand cru classé M.C.
aantal: 1 bt ms, etiket zwaar beschadigd
Rode bordeaux zonder etiket
aantal: 1 bt
Rode bordeaux zonder etiket
Ricard & Doutreloup, Bordeaux Liège op de capsule
aantal: 3 Mag.
No longer availableDim. cm -
#330Ch. Testelle A.C. Bordeaux Clairet
M.O. O.D. 2001 aantal: 12 bt
No longer available -
#270Ch. Liot A.C. Sauternes
M.C. O.D. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#316Ch. Pascaud Réserve A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. O.D. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#339Ch. Bellevue A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#170Clos la Madeleine A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1970 aantal: 2 Mag. M.S.
No longer available -
#167Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé
1921 aantal: 1 bt M.C. op label, niets op kurk, geen capsule
No longer available -
#370Ch. Peyruchet A.C. 1e Côtes de Bordeaux - Cuvée Jean-Baptiste
M.C. O.D. 2006 aantal: 12 bt
No longer available -
#201Mayne-Chapelle A.C. St-Emilion Jean Nony, Bordeaux M.O. 1985 aantal: 12 bt
No longer available -
#259Ch. Montaunoir A.C. Sainte-Croix-du-Mont
M.C. 1994 aantal: 12 bt
No longer available -
#23Lot witte wijn
aantal: 12 bt
Ch. Carbonnieux A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. 1993 aantal: 2 bt
Ch. Pessan A.C. Graves
M.C. 1975 aantal: 1 bt
Saint-Romain A.C.
Dom. Bernard Delagrange, Meursault M.O. 1982 aantal: 5 bt
Soave Classico D.O.C. Prà, Monteforte M.O. 2005 aantal: 4 bt