#46Lot rode wijn
aantal: 8 bt
Clefs d’Or Vin de Table Français Louis Bogaers, Tilburg M.N.
aantal: 5 bt
Côtes du Rhône A.C. Les Caves de l’Aqueduc M.N. 1986 aantal: 1 bt
Dom. du Farlet A.C. Côtes du Rhône Les Maîtres Goustiers, Castillon M.O. 1987 aantal: 1 bt
Côtes du Ventoux A.C. Les Amis de la Compagnie, Beaucaire M.O. 1988 aantal: 1 bt
No longer available -
#419Vosne-Romanée A.C. Joseph Faiveley, Nuits M.O. 2015 aantal: 6 bt
No longer available -
#407Ch. Villars A.C. Fronsac
M.C. O.D. 2014 aantal: 12 bt
No longer available -
#178Ch. L’Eglise-Clinet A.C. Pomerol
M.C. 1975 aantal: 3 bt
No longer available -
#100Lot rode bordeaux
aantal: 11 bt
Ch. Capet-Guiller A.C. St-Emilion
1962 aantal: 1 bt
1966 aantal: 1 bt
Ch. Bellevue Médoc L. & F. Granville M.B. 1969 aantal: 2 bt
Ch. Pavie-Decesse A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1973 aantal: 1 bt
1974 aantal: 1 bt
Ch. Haut-Milon A.C. Pauillac L. & F. Granville M.B. 1975 aantal: 1 bt
Ch. Bel Air A.C. Pomerol L. & F. Granville M.B.(..)
No longer available -
#429Terras Gauda D.O. Rias Baixas O Rosal, Pontevedre M.O. O.D. 2020 aantal: 12 bt
No longer available -
#122Ch. Bouqueyran A.C. Moulis
M.C. 0 aantal: 11 Bt. ms - ts. Etiketten beschadigd of manco
No longer available -
#288Ch. Le Bon Pasteur A.C. Pomerol
M.C. O.K. 1996 aantal: 12 bt
No longer available -
#162Collectie sigaren: CD, Havana, Don Pablo etc. en enkele toebehoren. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#360Beaune Blanches Fleurs A.C. Beaune Louis Picamelot, Rully M.P. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#265Clos du Marquis A.C. St-Julien
M.C. O.K. 1994 aantal: 12 bt
No longer available -
#83Lot rode bordeaux
aantal: 6 bt
Ch. Croque-Michotte A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1990 aantal: 1 bt
Ch. Dassault A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1990 aantal: 1 bt
Clos du Marquis A.C. St-Julien S.C. Ch. Léoville Las Cases M.C. 1991 aantal: 2 bt
Ch. Quercy A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1993 aantal: 1 bt
Les Forts de Latour A.C. Pauillac S.C. Ch. Latour M.C. 1993 aantal: 1 bt