#279
Pommard A.C. Deroye, Beaune M.O. 1988 aantal: 12 bt 1 beschadigd etiket
No longer available -
#43
Lot witte bordeaux
aantal: 11 bt Ch. Pape Clément A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé de Graves en rouge M.C. 1985 aantal: 1 bt Ch. Malartic-Lagravière A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. 1988 aantal: 1 bt Ch. de Fieuzal A.C. Pessac-Léognan
M.C. 1988 aantal: 3 bt Ch. Cabannieux A.C. Graves
M.C. 1998 aantal: 6 bt
No longer available -
#228
Bourgogne Cuvée Jean-Charles de la Salle A.C. Jean-Charles de la Salle, Nuits M.O. 1982 aantal: 6 bt
No longer available -
#63
Lot rode bordeaux
aantal: 9 bt Ch. Haut-Rousset A.C. Côtes de Bourg
M.C. 2001 aantal: 1 bt Ch. de Chantegrive A.C. Graves
M.C. 2003 aantal: 1 bt Clos du Cheval Blanc A.C. Côtes de Bourg
M.C. 2003 aantal: 1 bt Ch. les Cluchets A.C. Graves
M.C. 2004 aantal: 2 bt Ch. Calens A.C. Graves
M.C. 2007 aantal: 1 bt Ch. La Croix de Paty A.C. Côtes de Bourg
M.C. 2010 aantal: 1 bt Ch. Pontet La Gravière A.C. Graves
M.C. 2015 aantal: 1 bt Ch. Le Merle A.C. Graves
M(..)
No longer available -
#387
Los Molinos Gran Reserva D.O. Valdepeñas Felix Solis, Valdepeñas M.O. 1999 aantal: 4 bt
No longer available -
#119
Lot rode bourgogne
aantal: 9 bt Volnay A.C. Deroye, Beaune
1972 aantal: 2 bt Volnay A.C. Deroye, Beaune
1973 aantal: 7 bt vuile en beschadigde etiketten
No longer available -
#192
Lot rode bordeaux
1976 aantal: 5 bt Ch. La Commanderie A.C. Pomerol
M.C. 1976 aantal: 3 bt vts, ts, msCh. Bellegarde A.C. Margaux
M.C. 1976 aantal: 2 bt ts,ms
No longer available -
#285
Saint-Saturnin A.C. Coteaux du Languedoc Cave des Vignerons M.P. 1989 aantal: 8 bt
No longer available -
#316
Meursault Clos du Cromin A.C. G. Michelot, Meursault M.D. 1990 aantal: 4 bt Lichte schade aan 1 etiket
No longer available -
#185
Châteauneuf-du-Pape A.C. Daniel Sanders, Barsac
1973 aantal: 8 bt vuile en beschadigde etiketten
No longer available -
#195
Bienvenue-Batard-Montrachet A.C. Grand cru Ramonet-Prudhon, Chassagne M.D. 1976 aantal: 7 bt 3,5 à 5,5 cm
No longer available -
#311
Les Forts de Latour A.C. Pauillac
M.C. 1990 aantal: 2 bt