#46Lot rode wijn
aantal: 12 bt
Cabernet Sauvignon Wine of Origin Paarl Plaisir de Merle Ltd Simondium M.O. 2001 aantal: 7 bt
Grand Plaisir Wine of Origin Paarl Plaisir de Merle Ltd Simondium M.O. 2006 aantal: 5 bt
No longer available -
#165Château-Chalon Réserve Cathérine de Rye A.C. Château-Chalon Henri Maire, Ch. Montfort Arbois M.O. 1982 aantal: 2 bt
No longer available -
#188Ch. Palmer A.C. Margaux 3e grand cru classé M.C. 1990 aantal: 1 bt
No longer available -
#45Lot rode wijn
aantal: 10 bt
Saumur-Champigny A.C. M.G. Lafite, Bruxelles M.B. 1978 aantal: 1 bt
Côtes du Rhône A.C. Louis Bernard M.B. 2007 aantal: 1 bt
Ch. Faugères A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1995 aantal: 1 bt
Les Fiefs Vendéens V.D.Q.S. Mareuil Rouge Jean Mourat M.O. 1992 aantal: 1 bt
Dom. des Montées A.C. Corbières André Fabre, Cruscades M.D. 1997 aantal: 2 bt
Ch. de Flaugergues A.C. Coteaux du Languedoc - La Méjanelle
M.C. 1997 aantal: 1(..)
No longer available -
#279Ch. Laffitte-Carcasset A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. 2002 aantal: 6 bt
No longer available -
#95Lot rode bourgogne
aantal: 5 bt
Saint-Aubin 1e Cru Les Castets A.C. Hubert Lamy, St-Aubin M.O. 1991 aantal: 1 bt
Saint-Aubin 1e Cru Les Castets A.C. Hubert Lamy, St-Aubin M.O. 1992 aantal: 1 bt
Chassagne-Montrachet La Goujonne A.C. Hubert Lamy, St-Aubin M.O. 1992 aantal: 1 bt
Marsannay Les Champs Perdrix A.C. Derey Frères, Couchey M.O. 1992 aantal: 1 bt
Savigny-les-Beaune A.C. Maldant, Chorey M.O. 1993 aantal: 1 bt
No longer available -
#199Ch. Mayne-Boyer-Chaumet A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. O.K. 1993 aantal: 6 bt
No longer available -
#288Nebbiolo d’Alba D.O.C. Massaia Costantino, Aramengo M.O. 2005 aantal: 1 D.Mag
No longer available -
#178Taittinger Collection Champagne Brut Millésimé Creatie Roy Lichtenstein d.d. 1990 Grand cru Taittinger, Reims M.O. O.D. 1985 aantal: 1 bt
No longer available -
#250Ch. Lavillotte A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. K. 1998 aantal: 3 bt
No longer available -
#93Lot witte bourgogne
aantal: 11 bt Zeer beschadigde etiketten
Mâcon Fuissé A.C. Dom. Roger Luquet, Fuissé M.D. 1997 aantal: 5 bt
Mercurey Les Ormeaux A.C. Dom. Maurice Protheau, Mercurey M.D. 1975 aantal: 1 bt
Mercurey Les Ormeaux A.C. Dom. Maurice Protheau, Mercurey M.D. 19... aantal: 5 bt
No longer available -
#246Ch. Marquis de Mons A.C. Margaux
M.C. 1998 aantal: 5 bt