#183
Ch. La Grave Trigant de Boisset A.C. Pomerol M.C. 1981 aantal: 7 Bt.
No longer available -
#350
Le haut-médoc de Labégorce Zédé A.C. Haut-Médoc
M.C. 2008 aantal: 12 Bt. neck
No longer available -
#6
Lot rode wijn
aantal: 3 Bt. Vosne-Romanée A.C. Bouchard Père & Fils, Beaune
aantal: 1 Bt. Vosne-Romanée A.C. Edouard Delaunay & Ses Fils, L’Etang-Vergy
1970 aantal: 1 Bt. Ch. des Fines Roches A.C. Châteauneuf-du-Pape Ets. des Fines Roches, Châteauneuf M.C. 1971 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#343
Ch. de la Commanderie A.C. Lalande-de-Pomerol
M.C. 2006 aantal: 7 Bt.
No longer available -
#22
Lot witte Bordeaux
aantal: 6 Bt. Ch. de Rayne-Vigneau A.C. Sauternes 1e grand cru classé M.C. 1989 aantal: 1 Bt. Ch. Rieussec A.C. Sauternes 1e grand cru classé M.C. 1988 aantal: 3 Bt. schade en vlekken aan etikettenCh. Raymond-Lafon A.C. Sauternes
M.C. 1986 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#311
Ch. La Nerthe Clos de Beauvenir A.C. Châteauneuf-du-Pape Ch. La Nerthe, Châteauneuf M.C. 1999 aantal: 5 Bt.
No longer available -
#80
Lot wijn
aantal: 2 Bt. Vin Jaune A.C. Arbois Fruitière Vinicole d’Arbois, Jura M.O. 1996 aantal: 1 Bt. Tagonius D.O. Vinos de Madrid V. Ovilo S.L., Tielmes M.O. 2003 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#242
Ch. Corbin A.C. St-Emilion grand cru Grand cru classé M.C. O.K. 1989 aantal: 12 Bt. neck; vuile en beschadigde etiketten
No longer available -
#228
le Mouton a Cinq Pattes A.C. Bordeaux
M.O. O.K. 1988 aantal: 6 Bt. Genummerde flessen
No longer available -
#301
Ch. Saint-Martin A.C. Listrac
M.P. O.K. 1996 aantal: 3 Bt. base neck
No longer available -
#79
Lot wijn
aantal: 2 Clos Mireille Blanc de Blancs A.C. Côtes de Provence Dom. Ott, la Londe, les Maures M.O. 2010 aantal: 1 Mag. Ch. de Selle Coeur de Grain A.C. Côtes de Provence Dom. Ott, Taradeau M.O. 2011 aantal: 1 D.Mag.
No longer available -
#383
Sancerre Cuvée Vieille Vignes A.C.
Dom. Christian Salmon, Bué M.D. O.D. 2016 aantal: 12 Hbt.