#125
Lot witte wijn
1973 aantal: 9 Bt. Bereich Wonnegau QbA. Rheinhessen Silvaner, Müller-Thurgau, Morio-Muskat Jakob Gerhardt, Nierstein E.A. 1973 aantal: 4 Bt. Erbacher Honigberg Riesling QbA. Rheingau Jakob Gerhardt, Nierstein E.A. 1973 aantal: 5 Bt.
No longer available -
#181
Lot rode Bordeaux
1980 aantal: 3 Bt. Ch. Beauséjour A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. 1980 aantal: 1 Bt. etiket vuil en gescheurdCh. Gruaud-Larose A.C. St-Julien 2e grand cru classé M.C. 1980 aantal: 2 Bt. etiketen zeer gevlekt
No longer available -
#105
Caillou Noir A.C. St-Emilion
1966 aantal: 6 Bt. bn
No longer available -
#232
Ch. David Sertreau A.C. Bordeaux
M.O. 1988 aantal: 8 Bt.
No longer available -
#37
Lot rode Bordeaux
aantal: 6 Bt. Ch. Cormeil-Figeac A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1990 aantal: 2 Bt. Ch. Lynch-Moussas A.C. Pauillac 5e grand cru classé M.C. 1996 aantal: 3 Bt. Ch. La Louvière A.C. Pessac-Léognan
M.C. 2000 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#270
Lot rode Bordeaux
1993 aantal: 12 Bt. Ch. des Tuquets A.C. Bordeaux
M.C. 1993 aantal: 1 Bt. Ch. Croix Beauséjour A.C. Montagne-St-Emilion
M.C. 1993 aantal: 1 Bt. Ch. Durand-Laplagne A.C. Puisseguin-St-Emilion
M.C. 1993 aantal: 1 Bt. Ch. Arnauton A.C. Fronsac
M.C. 1993 aantal: 1 Bt. L’Ermitage de Chasse-Spleen A.C. Haut-Médoc
No longer available -
#373
Ch. Hervé-Laroque A.C. Fronsac
M.C. 2012 aantal: 11 Bt. neck
No longer available -
#222
Ch. Grand-Duroc-Milon A.C. Pauillac cru Bourgeois M.C. 1986 aantal: 3 Bt.
No longer available -
#234
Ch. La Cabanne A.C. Pomerol
M.C. 1988 aantal: 4 Mag. Schade aan etiketten
No longer available -
#351
Le haut-médoc de Labégorce Zédé A.C. Haut-Médoc
M.C. 2008 aantal: 13 Bt. neck
No longer available -
#186
Ch. Larmande A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1981 aantal: 4 Bt. vuile en beschadigde etiketten
No longer available -
#256
Ch. Meyre A.C. haut-Médoc cru bourgeois M.C. O.K. 1990 aantal: 5 Bt.