#295Ch. Croque-Michotte A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. K. 1998 aantal: 7 bt
No longer available -
#230Ch. Domeyne A.C. St-Estèphe
M.C. 1989 aantal: 8 bt
No longer available -
#174Ch. Saint-Pierre A.C. St-Julien 4e grand cru classé M.C. 1972 aantal: 12 bt T.S. à M.S.
No longer available -
#394Ch. Lagrange A.C. St-Julien 3e grand cru classé M.C. O.K. 2009 aantal: 6 bt
No longer available -
#298Clos du Roy A.C. Graves
M.O. O.D. 1999 aantal: 12 bt
No longer available -
#172Pétrus A.C. Pomerol
M.C. 1972 aantal: 1 bt Very low shoulder
No longer available -
#107Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. Coutet A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 2015 aantal: 5 bt
Ch. Grand-Pey-Lescours A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 2015 aantal: 1 bt
Ch. Frachet A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 2016 aantal: 1 bt
Les Piliers de Maison Blanche A.C. Montagne-St-Emilion
M.O. 2016 aantal: 1 bt
Pessac-Léognan A.C. S.A.S. Ch. Haut-Bailly, Léognan M.O. 2016 aantal: 3 bt
La Réserve de Malartic A.C. Pessac-Léognan S.C. Ch. Malartic-Lagravière M(..)
No longer available -
#225Oberemmeler Rosenberg Riesling Spätlese Q.m.P. Mosel-Saar-Ruwer - Trocken Reichsgraf von Kesselstatt, Trier E.A. 1989 aantal: 6 bt 1 etiket lichtjes beschadigd
No longer available -
#163Collectie sigaren: Cohiba , Bolivar, Te Amo, Havana, Sumatra, Brasil etc. evenals een humidor (schade), eveneens met sigaren Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#421Ch. de Beaucastel A.C. Châteauneuf-du-Pape Pierre Perrin, Courthézon M.O. 2016 aantal: 3 Mag.
No longer available -
#228Ch. de Bourgueneuf A.C. Pomerol
M.C. 1989 aantal: 6 bt
No longer available -
#252Vieux Ch. Certan A.C. Pomerol
M.C. O.K. 1993 aantal: 12 bt