#79Lot rode bordeaux
aantal: 4 bt
Vieux Ch. Certan A.C. Pomerol
M.C. 1987 aantal: 1 bt
Ch. Du Glana A.C. St-Julien Cru bourgeois exceptionnel M.C. 1987 aantal: 1 bt
Ch. Giscours A.C. Margaux 3e grand cru classé M.C. 1987 aantal: 1 bt
Ch. Labégorce-Zédé A.C. Margaux Cru bourgeois exceptionnel M.C. 1987 aantal: 1 bt
No longer available -
#428Montagny Premier Cru A.C. Joseph Drouhin, Beaune M.O. 2019 aantal: 3 bt
No longer available -
#209Ch. La Pointe A.C. Pomerol
M.C. 1986 aantal: 10 bt
No longer available -
#240Ch. Couhins-Lurton A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé de Graves en blanc M.C. 1991 aantal: 8 bt
No longer available -
#167Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé
1921 aantal: 1 bt M.C. op label, niets op kurk, geen capsule
No longer available -
#333Ch. Bellevue A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#141Collectie Single Malt
aantal: 6 bt
Glenmorangie Burgundy Wood Finish
aantal: 1 bt
Glenmorangie Nectar d’Or
Sauternes casks
aantal: 1 bt
Tomatin The Cooper’s Choise 16 years old
1977 aantal: 1 bt
Highland Park Capella Orkney
aantal: 1 bt
Dun Bheagan 12 years old Orkney
1993 aantal: 1 bt
Highland Park 12 years old Orkney
aantal: 1 bt
No longer availableEstimate: € 800 / 1000 -
#196Nony Monopole A.C. Bordeaux Jean Nony, Bordeaux M.O. 1982 aantal: 12 bt
No longer available -
#185Ch. Grand-Mayne A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1978 aantal: 8 bt
No longer available -
#330Ch. Testelle A.C. Bordeaux Clairet
M.O. O.D. 2001 aantal: 12 bt
No longer available -
#76Lot rode bordeaux
aantal: 5
Ch. Pichon-Longueville Comtesse A.C. Pauillac 2e grand cru classé M.C.
aantal: 1 bt ms, etiket zwaar beschadigd
Rode bordeaux zonder etiket
aantal: 1 bt
Rode bordeaux zonder etiket
Ricard & Doutreloup, Bordeaux Liège op de capsule
aantal: 3 Mag.
No longer availableDim. cm -
#391Ch. Teyssier A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 2K. 2009 aantal: 11 bt