#241Ch. Monet A.C. Sauternes
M.C. 1991 aantal: 8 bt
No longer available -
#225Oberemmeler Rosenberg Riesling Spätlese Q.m.P. Mosel-Saar-Ruwer - Trocken Reichsgraf von Kesselstatt, Trier E.A. 1989 aantal: 6 bt 1 etiket lichtjes beschadigd
No longer available -
#168Ch. Lyonnat-Lussac St-Emilion
1955 aantal: 5 bt 12047
No longer available -
#199Nony Monopole A.C. Bordeaux Jean Nony, Bordeaux M.O. 1983 aantal: 15 bt 11 flessen met geschrapte datum
No longer available -
#142Collectie Single Malt & Blended
aantal: 3 bt
King of Scots Proclamation
Douglas Lang & Co, Glasgow
aantal: 1 bt Aardewerken kruikje
The Belgian Owl Single Malt
aantal: 1 bt
Lambertus Belgian Single Grain 10 years old
aantal: 1 bt
No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#7Lot witte wijn
aantal: 8
Trittenheimer Apotheke Riesling Beerenauslese Q.m.P. Mosel-Saar-Ruwer Heinz Nummer Weinbau,Trittenheim E.A. 1976 aantal: 1 bt
Trittenheimer Apotheke Riesling Beerenauslese Q.m.P. Mosel-Saar-Ruwer Heinz Nummer Weinbau,Trittenheim E.A. 1976 aantal: 1 hbt
Bereich Zell Riesling Königsadler Q.b.A. Mosel-Saar-Ruwer Jakob Gerhardt, Nierstein am Rhein E.A. 1986 aantal: 1 bt
Abenheimer Liebfrauenmorgen Silvaner Kabinett Q.m.P. Rheinhessen - Trocke(..)
No longer available -
#378Lot likeurwijn
2007 aantal: 3 bt
Pintas Porto Vintage
Wine & Soul Lda, Pinhão M.O. 2007 aantal: 1 bt
Burmester Vintage Port Bottled 2009 J.W. Burmester & Ca Lda, Oporto M.O. 2007 aantal: 1 bt
Taylor’s Vintage Port Bottled 2009 Quinta & Vineyard Bottlers Vinhos, Vila Nova de Gaia M.O. 2007 aantal: 1 bt
No longer available -
#49Lot rode wijn
aantal: 10 bt
Domaine de L’Ostal A.C. Minervois La Livinière Famille J.M. Cazes M.D. 2016 aantal: 4 bt
Gevrey-Chambertin A.C. Dom. Lucien Jacob, Echevronne M.D. 2016 aantal: 1 bt
Ch. Tuilerie Pages A.C. Bordeaux
M.O. 2017 aantal: 1 bt
Dom. Montmartel A.C. Côtes du Rhône Monnier Marres, Tulette M.O. 2018 aantal: 1 bt
Ch. Coupe-Roses A.C. Minervois Frissant Le Calvez & Paicheler, La Caunette M.O. 2018 aantal: 2 bt
Beaujolais Nouveau A.C.(..)
No longer available -
#272Ch. d’Yquem A.C. Sauternes 1e grand cru classé M.C. 1995 aantal: 1 bt
No longer available -
#299Ch. Haut-Mayne A.C. Sauternes
M.C. O.D. 1999 aantal: 12 bt
No longer available -
#167Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé
1921 aantal: 1 bt M.C. op label, niets op kurk, geen capsule
No longer available -
#408Ch. La Pointe A.C. Pomerol
M.C. 2014 aantal: 7 bt