#187
Bourgogne Côte Chalonnaise Pinot Noir A.C. Dom. de la Tour, Joblot, Saint-Vallerin M.D. 1989 aantal: 6 Bt.
No longer available -
#65
Lot rode bourgogne
aantal: 5 Bt. Volnay-Caillerets A.C. Volnay 1e cru Dom. Jaboulet-Vercherre, Beaune M.O. 1973 aantal: 1 Bt. Corton A.C. Grand cru Chanson Père & Fils, Beaune M.O. 1982 aantal: 1 Bt. Corton A.C. Grand cru Dom. Louis Latour, Beaune M.O. 2000 aantal: 1 Bt. Vosne-Romanée Vieilles Vignes A.C. Nicolas Potel, Nuits M.O. 2006 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#371
Hacienda Monasterio Crianza D.O. Ribera del Duero Pesquera de Duero, Valladolid M.O. O.D. 2011 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#119
Ch Clos Neuf A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. O.D. 1972 aantal: 12 Bt. MS à LS
No longer available -
#146
Ch. Peyreau A.C. Saint-Emilion grand cru
M.C. 1976 aantal: 12 Bt. BN à TS, zeer vuile en beschadigde etiketten
No longer available -
#33
Lot witte bordeaux
aantal: 10 Bt. Ch. Saransot-Dupré A.C. Bordeaux Sec
M.C. 2001 aantal: 3 Bt. Ch. Saransot-Dupré A.C. Bordeaux Sec
M.C. 2005 aantal: 7 Bt.
No longer available -
#367
Ch. Jean de Gué A.C. Lalande-de-Pomerol
M.C. 2010 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#131
Ch. de Lescours A.C. Saint-Emilion grand cru
M.C. O.K. 1975 aantal: 12 Bt. BN à TS
No longer available -
#174
Ch. Austerlitz A.C. Saint-Emilion
1979 aantal: 12 Bt. BN à VTS, zeer vuile en beschadigde etiketten
No longer available -
#278
Puligny-Montrachet 1e Cru Les Refert A.C. Michel Coutoux, Chassagne M.O. D. 2003 aantal: 6 Bt.
No longer available -
#64
Lot witte bourgogne
aantal: 12 Bt. Rully
Raymond Dureuil-Janthial, Rully M.P. 2000 aantal: 6 Bt. Rully
Raymond Dureuil-Janthial, Rully M.P. 2001 aantal: 3 Bt. Rully
Raymond Dureuil-Janthial, Rully M.P. 2002 aantal: 3 Bt.
No longer available -
#221
Ch. du Rey A.C.Bordeaux
M.C. D. 1994 aantal: 9 Bt.