#173Ch. Saint-Pierre A.C. St-Julien 4e grand cru classé M.C. 1972 aantal: 3 bt T.S. à M.S.
No longer available -
#163Collectie sigaren: Cohiba , Bolivar, Te Amo, Havana, Sumatra, Brasil etc. evenals een humidor (schade), eveneens met sigaren Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#165Taylor’s Old Tawny Port 10 years old
Taylor, Flatgate & Yeoman Vinhos M.O. O.K. 0 aantal: 1 bt
No longer available -
#230Ch. Domeyne A.C. St-Estèphe
M.C. 1989 aantal: 8 bt
No longer available -
#98Lot rode bordeaux
aantal: 10 bt
Ch. Le Grand Humeau A.C. Bordeaux
M.O. 1994 aantal: 6 bt
Ch. Semonlon A.C. Haut-Médoc
1994 aantal: 1 bt
Ch. Vieux Lavergne A.C. St-Emilion
M.C. 1995 aantal: 1 bt
Bordeaux A.C.
M.C. 1997 aantal: 1 bt etiket beschadigd
Ch. de ***
No longer available -
#366Ch. Goubeau A.C. Côtes de Castillon
M.C. 2D 2005 aantal: 9 bt
No longer available -
#23Lot witte wijn
aantal: 12 bt
Ch. Carbonnieux A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. 1993 aantal: 2 bt
Ch. Pessan A.C. Graves
M.C. 1975 aantal: 1 bt
Saint-Romain A.C.
Dom. Bernard Delagrange, Meursault M.O. 1982 aantal: 5 bt
Soave Classico D.O.C. Prà, Monteforte M.O. 2005 aantal: 4 bt
No longer available -
#408Ch. La Pointe A.C. Pomerol
M.C. 2014 aantal: 7 bt
No longer available -
#194Nony Monopole A.C. Bordeaux Jean Nony, Bordeaux M.O. 1981 aantal: 12 bt
No longer available -
#20Lot witte wijn
aantal: 12 bt
K de Krevel A.C. Montravel Vin blanc sec M.D. 1990 aantal: 2 bt
Pouilly-Fuissé A.C. Daubech-Simandoux, St-Emilion
1970 aantal: 2 bt
Chablis 1e Cru Montmain A.C. Michel Rémon, Chablis
1970 aantal: 1 bt
Bourgogne A.C. Tollot & Voarick, Chorey
1979 aantal: 1 bt
1981 aantal: 1 bt
Pouilly-Fuissé A.C. Cuvée des Quatre B
aantal: 1 bt
Dom. du Cantonnet A.C. Bergerac Sec
M.D.(..)
No longer available -
#403Ch. Martillac A.C. Loupiac
M.C. O.D. 2011 aantal: 12 bt
No longer available -
#425Purple Angel D.O. Valle de Conchagua Montes, Chimbarongo M.O. 2017 aantal: 5 bt