#285Macon Villages A.C.
M.O. 1995 aantal: 10 bt
No longer available -
#162Collectie sigaren: CD, Havana, Don Pablo etc. en enkele toebehoren. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#8Lot witte wijn
aantal: 9
Frauenkirchner Kaisergarten Beerenauslese Weinbaugebiet Rust-Neusiedlersee, Oesterreich Weissburgunder u. Gewürztraminer Jakob Gerhardt, Nierstein am Rhein E.A. 1983 aantal: 1 hbt
Bereich Wonnegau Kerner Spätlese Q.m.P. Rheinhessen - Trocken Herrgotts-Tröpfchen Gold-lackkapsel Jakob Gerhardt, Nierstein am Rhein E.A. 1985 aantal: 4 bt
Tokay Pinot Gris Hengst A.C. Alsace Grand cru - Sélection de grains nobles Dom. Aimé Stentz & Fils, Wettolsheim M.(..)
No longer available -
#327Pouilly-Fumé Les Fines Caillottes A.C.
Jean Pabiot & Fils, Pouilly M.O. 2001 aantal: 12 bt
No longer available -
#217Ch. du Bourg A.C. Lalande-de-Pomerol
M.C. 1988 aantal: 12 bt
No longer available -
#63Lot rode wijn
aantal: 13 bt
Ch. La Vieille Gasparets A.C. Corbières
M.C. 1991 aantal: 2 bt
Ch. Maroutine A.C. Bordeaux
M.C. 1989 aantal: 1 bt
Ch. Francis A.C. Médoc
M.C. 1989 aantal: 1 bt
Ch. Guionne A.C. Côtes de Bourg
M.C. 1979 aantal: 1 bt (..)
No longer available -
#343Ch. La Tour-Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#258Ch. Montaunoir A.C. Sainte-Croix-du-Mont
M.C. 1994 aantal: 7 bt
No longer available -
#4121884 The President’s Blend Mendoza, Argentina Escorihuela Gascón, Mendoza M.O. O.D. 2015 aantal: 4 bt
No longer available -
#176Gevrey-Chambertin A.C. Choisy Père & Fils, St-Julien
1973 aantal: 6 bt 7 à 10 cm
No longer available -
#198Ch. Petit Village A.C. Pomerol
M.C 1983 aantal: 3 bt TS, 1 etiket beschadigd
No longer available -
#109Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. Lafon-Rochet A.C. St-Estèphe 4e grand cru classé Cruse
1964 aantal: 2 bt
Ch. Phélan-Ségur A.C. St-Estèphe Cru bourgeois exceptionnel Cruse M.B. 1966 aantal: 1 bt
Ch. Taillefer A.C. Pomerol
M.B. 1966 aantal: 1 bt
Ch. Kirwan A.C. Margaux 3e grand cru classé M.B. 1966 aantal: 1 bt
Ch. Magdelaine A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
M.B. 1966 aantal: 1 bt
Ch. Grand Barrail Lamarzelle Figeac A.C. St-Emilion grand cru cl(..)