#395Ch. Talbot A.C. St-Julien 4e grand cru classé M.C. O.K. 2009 aantal: 6 bt
No longer available -
#73Lot witte bordeaux
aantal: 7 bt
Ch. des Arrieux A.C. Sauternes
M.B. 1992 aantal: 3 bt
Ch. Mémoires A.C. Loupiac
M.B. 1994 aantal: 1 bt
Ch. Mémoires A.C. Loupiac
M.B. 1996 aantal: 1 bt
Ch. Mémoires A.C. Loupiac
M.B. 1997 aantal: 2 bt
No longer available -
#108Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. Lynch-Moussas A.C. Pauillac 5e grand cru classé M.C. 1984 aantal: 2 bt
Ch. Sociando-Mallet A.C. Haut-Médoc Cru grand bourgeois M.C. 1984 aantal: 1 bt
Ch. Sociando-Mallet A.C. Haut-Médoc Cru grand bourgeois M.C. 1985 aantal: 2 bt
Ch. Sociando-Mallet A.C. Haut-Médoc Cru grand bourgeois M.C. 1986 aantal: 1 bt
Ch. Lalande-Borie A.C. St-Julien
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Camensac A.C. Haut-Médoc 5e grand cru classé M.C(..)
No longer available -
#191Ch. Grand-Mayne A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1980 aantal: 12 bt
No longer available -
#35Lot rode wijn
aantal: 6 bt
Rioja Reserva D.O.C. Oscar Tobias, Cuzcurrita de Rio Tiron M.O. 2016 aantal: 4 bt
Jaros D.O. Ribera del Duero Viñedos Ropios, Pesquera de Duero M.O. 2017 aantal: 2 bt
No longer available -
#162Collectie sigaren: CD, Havana, Don Pablo etc. en enkele toebehoren. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#198Ch. Petit Village A.C. Pomerol
M.C 1983 aantal: 3 bt TS, 1 etiket beschadigd
No longer available -
#32Lot rode wijn
aantal: 3 bt
Bandol A.C. Dom. Tempier, M.D. 1995 aantal: 1 bt
La Dame de Malescot A.C. Margaux
M.P. 2011 aantal: 1 bt
Ch. Lescure A.C. St-Emilion grand cru
M.P. 2015 aantal: 1 bt
No longer available -
#78Lot rode bordeaux
aantal: 2 bt
Ch. Phélan-Ségur A.C. St-Estèphe Cru bourgeois exceptionnel M.C. 1983 aantal: 1 bt
Ch. Phélan-Ségur A.C. St-Estèphe Cru bourgeois exceptionnel M.C. 1992 aantal: 1 bt
No longer available -
#263Ch. La Dominique A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. O.K. 1994 aantal: 12 bt
No longer available -
#46Lot rode wijn
aantal: 8 bt
Clefs d’Or Vin de Table Français Louis Bogaers, Tilburg M.N.
aantal: 5 bt
Côtes du Rhône A.C. Les Caves de l’Aqueduc M.N. 1986 aantal: 1 bt
Dom. du Farlet A.C. Côtes du Rhône Les Maîtres Goustiers, Castillon M.O. 1987 aantal: 1 bt
Côtes du Ventoux A.C. Les Amis de la Compagnie, Beaucaire M.O. 1988 aantal: 1 bt
No longer available -
#313Ch. Pascaud A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. O.D. 2000 aantal: 12 bt