#313
Beyerskloof Wine of Origin Stellenbosch
M.O. 1999 aantal: 1 D.Mag.
No longer available -
#270
Lot rode Bordeaux
1993 aantal: 12 Bt. Ch. des Tuquets A.C. Bordeaux
M.C. 1993 aantal: 1 Bt. Ch. Croix Beauséjour A.C. Montagne-St-Emilion
M.C. 1993 aantal: 1 Bt. Ch. Durand-Laplagne A.C. Puisseguin-St-Emilion
M.C. 1993 aantal: 1 Bt. Ch. Arnauton A.C. Fronsac
M.C. 1993 aantal: 1 Bt. L’Ermitage de Chasse-Spleen A.C. Haut-Médoc
No longer available -
#158
Ch. L’Angélus A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1976 aantal: 5 Bt. ts
No longer available -
#217
Ch. Montaiguillon A.C. Montagne-St-Emilion
M.C. O.K. 1986 aantal: 6 Bt. neck
No longer available -
#180
Corton A.C. Grand cru Mähler-Besse & Cie, Nuits - Antwerpen M.O. 1979 aantal: 8 Bt.
No longer available -
#147
Wachenheimer Domblick Spätlese Q.m.P. Rheinhessen Silvaner, Ruländer, Faber Jakob Gerhardt, Nierstein E.A. 1976 aantal: 6 Bt. beschadigde etiketten
No longer available -
#107
Ch. Pajot A.C. Sauternes - Enclave Yquem
1969 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#350
Le haut-médoc de Labégorce Zédé A.C. Haut-Médoc
M.C. 2008 aantal: 12 Bt. neck
No longer available -
#105
Caillou Noir A.C. St-Emilion
1966 aantal: 6 Bt. bn
No longer available -
#186
Ch. Larmande A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1981 aantal: 4 Bt. vuile en beschadigde etiketten
No longer available -
#152
Ch. Cardour A.C. Lalande-de-Pomerol
M.C. O.D. 1976 aantal: 12 Bt. bn à ts
No longer available -
#292
Ch. Palmer A.C. Margaux 3e grand cru classé M.C. 1995 aantal: 2 Bt.