#202Mayne-Chapelle A.C. St-Emilion Jean Nony, Bordeaux M.O. 1985 aantal: 12 bt
No longer available -
#76Lot rode bordeaux
aantal: 5
Ch. Pichon-Longueville Comtesse A.C. Pauillac 2e grand cru classé M.C.
aantal: 1 bt ms, etiket zwaar beschadigd
Rode bordeaux zonder etiket
aantal: 1 bt
Rode bordeaux zonder etiket
Ricard & Doutreloup, Bordeaux Liège op de capsule
aantal: 3 Mag.
No longer availableDim. cm -
#126Lot rode bourgogne
aantal: 4
Volnay A.C. Marquis d’Angerville, Volnay M.D. 2000 aantal: 2 bt
Bourgogne Grand Ordinaire A.C. Arnaud Ente, Meursault M.P. 2007 aantal: 1 Mag.
Ch. de Pommard A.C.Pommard
M.C. 2008 aantal: 1 bt Zonder capsule
No longer available -
#189La Fleur d’Oc A.C. St-Emilion
M.B. 1979 aantal: 12 bt
No longer available -
#85Lot rode bordeaux
aantal: 6 bt
Ch. Carteau Côtes Daugay A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1998 aantal: 4 bt
Ch. Grand Barrail Lamarzelle Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2009 aantal: 2 bt
No longer available -
#411Ch. Carbonnieux A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. O.K. 2014 aantal: 6 bt
No longer available -
#339Ch. Bellevue A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#317Ch. Pascaud Réserve A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. O.D. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#398Ch. Lagrange A.C. Pomerol
M.C. O.K. 2010 aantal: 12 bt
No longer available -
#359Beaune Blanches Fleurs A.C. Beaune Louis Picamelot, Rully M.P. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#221Vieux Ch. L’Abbaye A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1988 aantal: 12 bt
No longer available -
#167Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé
1921 aantal: 1 bt M.C. op label, niets op kurk, geen capsule