#112Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. Beau Mazerat A.C. St-Emilion grand cru
M.P. 1972 aantal: 7 bt
Mayne-Chapelle A.C. St-Emilion Jean Nony, Bordeaux M.O. 1969 aantal: 4 bt
Nony Monopole A.C. Bordeaux Jean Nony, Bordeaux M.O.
aantal: 1 bt
No longer available -
#308Ch. Haut-Mayne A.C. Sauternes
M.C. O.D. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#212Ch. Franquet Grand Poujeaux A.C. Moulis-en-Médoc - Cuvée Europe Cru bourgeois M.C. O.K. 1986 aantal: 12 bt
No longer available -
#146Lot likeurwijn
aantal: 9 bt
Monbazillac A.C.
M.B.
aantal: 1 bt
Clos de Madère A.C. Cérons
M.B.
aantal: 1 bt
Ch. Gravas A.C. Sauternes
M.C.
aantal: 1 bt
Lustau Almacenista Oloroso Sherry Emilio Lustau, Jerez de la Frontera
aantal: 1 bt
Vermouth de France Original Dry Noilly Prat & Cie, Marseille
aantal: 1 bt
Tio Pepe Palomino Fino Sherry
Gonzàlez Byass
aantal: 1 bt
Vecchioflorio Dolce D.O.P. Marsala Florio, Marsala
aantal: (..)
No longer available -
#198Ch. Petit Village A.C. Pomerol
M.C 1983 aantal: 3 bt TS, 1 etiket beschadigd
No longer available -
#362Clos du Roy A.C. Graves
M.O. O.D. 2003 aantal: 12 bt
No longer available -
#288Ch. Le Bon Pasteur A.C. Pomerol
M.C. O.K. 1996 aantal: 12 bt
No longer available -
#150Lot likeurwijn
aantal: 7
Icewine Vidal VQA Niagara Peninsula Andrew Peller,Niagara on the Lake M.O. 2010 aantal: 2 hbt
Muscat de Rivesaltes A.C. - Vin doux naturel Dom. Cazes, Rivesaltes M.D. 2000 aantal: 1 bt
Full tawny dessert wine South Africa Douglas Green, De Leeuw, Brussels M.B.
aantal: 2 bt
Fine Ruby Port South Africa Cockburn’s, Symington Vila Nova de Gaia M.O.
aantal: 1 Mag.
Muscat de Rivesaltes A.C. - Vin doux naturel Dom. Cazes, Rivesaltes M.(..)
No longer available -
#422Ch. Brown A.C. Pessac-Léognan
M.C. K. 2016 aantal: 5 bt
No longer available -
#331Ch. Beau-Site Haut-Vignoble A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. O.K. 2001 aantal: 12 bt
No longer available -
#286Dom. de la Marquise A.C. 1e Côtes de Bordeaux
M.C. O.D. 1996 aantal: 12 bt
No longer available -
#23Lot witte wijn
aantal: 12 bt
Ch. Carbonnieux A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. 1993 aantal: 2 bt
Ch. Pessan A.C. Graves
M.C. 1975 aantal: 1 bt
Saint-Romain A.C.
Dom. Bernard Delagrange, Meursault M.O. 1982 aantal: 5 bt
Soave Classico D.O.C. Prà, Monteforte M.O. 2005 aantal: 4 bt