#270
Dom. Les Yeuses Muscat Vin de Pays de l’Hérault
M.D. O.D. 1997 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#217
Ch. Croque-Michotte A.C. St-Emilion grand cru Grand cru classé M.C. 1990 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#201
Dom. Le Pont du Rieu A.C. Côtes du Rhône Villages Faraud J.P. à Vacqueras M.P. O.D. 1986 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#210
Ch. Carbonnieux A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. 1988 aantal: 1 Bt. neck
No longer available -
#313
Finca la Estacada D.O. Uclés
M.D. 2013 aantal: 1 Mag.
No longer available -
#110
Lot rode Bourgogne
aantal: 12 bt
Beaune-Marconnets A.C. 1e Cru
1966 aantal: 1 bt
Volnay A.C. Fortier-Picard, Beaune
1966 aantal: 1 bt
Chambolle-Musigny A.C.
1970 aantal: 1 bt
Nuits-Saint-Georges A.C. A. Brette & Fils, Libourne (thuisbotteling)
1973 aantal: 3 bt
Chassagne-Montrachet A.C. Chanson Père et Fils, Beaune
1974 aantal: 1 bt
Aloxe-Corton A.C. Pierre Bize
1979 aantal: 1 bt
Nuits-Saint-Georges A.C. Blanchard de Cordambles
1981 (..)
No longer available -
#232
Ch. Haut-Bommes A.C. Sauternes
M.C. 1992 aantal: 2 37,5cl
No longer available -
#32
Lot rode wijn
aantal: 9 bt
Nebbiolo d’Alba D.O.C. Bertolo M.O.
aantal: 1 bt
Leverano Riserva D.O.C. Piccini M.O. 1999 aantal: 1 bt
Salice Salentino Riserva D.O.C. Leone de Castris, M.O. 19** aantal: 1 bt
Castillo Fuentemayor D.O.C. Rioja
M.O. 1975 aantal: 2 bt
Costanilla D.O.C. Rioja
M.O. 1975 aantal: 1 bt
Torremilanos Crianza D.O.C. Rioja Bodegas Peñalbas M.O. 1982 aantal: 1 bt
Crianza de Cavas Murviedro Vino Tinto de Valencia
M.O. 1982(..)
No longer available -
#316
Villa Symposia “L’Equilibre” A.O.P. Languedoc
M.D. 2015 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#286
Ch. de Haute-Font A.C. Bordeaux
M.C. 2001 aantal: 4 bt
No longer available -
#339
Les Petits Bonhommes I.G.P. Pays d’Oc Domaine de Valcombe M.O. O.D. 2019 aantal: 6 Bt.
No longer available -
#106
Lot rode Bordeaux
aantal: 12 Bt.
Ch. Haut-Pontet A.C. Saint-Emilion Grand Cru
1955 aantal: 1 Bt. shoulder
Ch. Viramont A.C. St-Emilion
1961 aantal: 1 Bt. ms
Ch. Puylazat A.C. Bordeaux Supérieur
1973 aantal: 4 Bt. base neck, vuile etiketten
Ch. Artigues A.C. Pauillac Barrière Frères
1970 aantal: 1 Bt. ts, vuil en licht beschadigd etiket
Ch. Vray Canon Boyer A.C. Canon-Fronsac
1966 aantal: 1 Bt. ts
Ch. Touran A.C. Saint-Emilion
1971 aantal: 1 (..)