#64
Lot rode wijn
aantal: 12 bt Diverse niveau’s, sommige etiketten beschadigdBarolo Porta Rossa D.O.C. Cantine Porta Rossa, Diana d’Alba M.O. 1976 aantal: 1 bt Barolo Porta Rossa D.O.C. Cantine Porta Rossa, Diana d’Alba M.O. 1979 aantal: 1 bt Barolo Porta Rossa D.O.C. Cantine Porta Rossa, Diana d’Alba M.O. 1981 aantal: 1 bt Barolo Porta Rossa D.O.C. Cantine Porta Rossa, Diana d’Alba M.O. 1983 aantal: 1 bt Barolo D.O.C. *andria Francesco & Figli, Monforte d’Alba M.O. 1978 (..)
No longer available -
#283
Beaujolais-Villages Cuvée Michaud A.C. Le Cellier des Villards, Belleville M.O. 1987 aantal: 12 bt
No longer available -
#329
Pouilly-Fuissé A.C. Ch. de Lavernette, H. de Boissieu, Leynes M.C. O.D. 1991 aantal: 12 bt
No longer available -
#337
Apremont Cuvée Prestige Les Rocailles A.C. Vin de Savoie Pierre Boniface, St-André-les-Marches M.O. O.D. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
Beaune 1e Cru A.C. Deroye, Beaune M.O. 1982 aantal: 11 bt
No longer available -
#171
Volnay-Caillerets A.C. Volnay 1e cru Louis Latour, Beaune M.O. 1966 aantal: 11 bt 5 à 10 cm
No longer available -
#433
Côtes du Rhône A.C. F. Guigal, Ch. d’Ampuis M.O. D. 2010 aantal: 7 bt
No longer available -
#325
Chambolle-Musigny A.C. Dom. Cottin, Labouré Roi, Nuits M.O. 1990 aantal: 12 bt
No longer available -
#21
Lot witte wijn
aantal: 8 bt Tokay Pinot Gris A.C. Alsace Jean Geiler, Ingersheim M.O. 1997 aantal: 1 bt Riesling Stadtbredimus Dieffert Dom. Vinsmoselle M.O. 2010 aantal: 1 bt Sulzheimer Schildberg Kerner Spätlese Q.m.P. Rheinhessen Ferd. Pieroth, Burg Layen E.A. 1992 aantal: 1 bt Muscat A.C. Alsace Trimbach, Ribeauvillé M.O. 1980 aantal: 1 bt Gewurztraminer A.C. Alsace Wolfberger, Eguisheim M.O. 1995 aantal: 1 bt Riesling A.C. Alsace Wolfberger, Eguisheim M.O. 1998(..)
No longer available -
#212
Ch. Brane-Cantenac A.C. Margaux 2e grand cru classé M.C. K. 1977 aantal: 6 bt bn à ms
No longer available -
#24
Lot witte wijn
aantal: 13 bt Sunny Grüner Veltliner Qualitätswein Niederösterreich Laurenz V., Vienna M.O. 2012 aantal: 7 bt Spätrot-Rotgipfler Qualitätswein Niederösterreich Stift Klosterneuburg, Gumpoldskirchen M.O. 2007 aantal: 6 bt
No longer available -
#348
Ch. Mouton-Rothschild A.C. Pauillac 1e grand cru classé M.C. 1995 aantal: 2 bt