Other lots in this auction
-
#150
Ch. Peyreau A.C. Saint-Emilion grand cru
M.C. 1976 aantal: 12 Bt. BN à TS, zeer vuile en beschadigde etiketten
No longer available -
#264
Quinta do Castelinho Vintage Porto Engarrafado em 2002 Castelinho Vinhos S.A., S. Joao da Pesquiera-Douro M.O. O.K. 2000 aantal: 6 Bt
No longer available -
#171
Ch. Mouton-Rothschild A.C. Pauillac 1e grand cru classé M.C. K. 1978 aantal: 12 Bt. TS à MS, vlekken, 6 capsules uitgeslagen
No longer available -
#38
Lot rode bordeaux
aantal: 12 Bt Ch. Moulin du Cadet A.C. St-Emilion grand cru classé
M.P. 1976 aantal: 1 Bt Ch. Lanessan A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois supérieur M.C. 1980 aantal: 1 Bt Ch. La Pointe A.C. Pomerol
M.C. 1981 aantal: 2 Bt Ch. de Montahut A.C. Fronsac
M.C. 1981 aantal: 1 Bt Ch. Tricot d’Arsac A.C. Margaux
M.C. 1982 aantal: 1 Bt Ch. La Gurgue A.C. Margaux Cru bourgeois M.C. 1982 aantal: 1 Bt Ch. St-Pierre A.C. Pomerol
M.C. 1983 aantal: 1 Bt Ch. (..)
No longer available -
#327
Alabanza Rioja Crianza D.O.C. Rioja Bodegas Alabanza, Agoncillo M.O. O.D. 2004 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#65
Lot rode bourgogne
aantal: 5 Bt. Volnay-Caillerets A.C. Volnay 1e cru Dom. Jaboulet-Vercherre, Beaune M.O. 1973 aantal: 1 Bt. Corton A.C. Grand cru Chanson Père & Fils, Beaune M.O. 1982 aantal: 1 Bt. Corton A.C. Grand cru Dom. Louis Latour, Beaune M.O. 2000 aantal: 1 Bt. Vosne-Romanée Vieilles Vignes A.C. Nicolas Potel, Nuits M.O. 2006 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#112
Volnay Clos des Chênes A.C. 1e cru A. & R. Barrière Frères, Bordeaux
1970 aantal: 12 Bt. Beschadigde etiketten
No longer available -
#207
Bourgogne Côte Chalonnaise Pinot Noir A.C. Dom. de la Tour, Joblot, Saint-Vallerin M.D. 1990 aantal: 6 Bt.
No longer available -
#347
Clos Floridene A.C. Graves Denis & Florence Dubourdieu M.P. K. 2007 aantal: 11 Bt.
No longer available -
#73
Lot rode bourgogne
aantal: 12 Bt. Nuits-St-Georges A.C. Adrien Leuliot, Nuits M.O. 1988 aantal: 1 Bt. Gevrey-Chambertin A.C. Adrien Leuliot, Nuits M.O. 1988 aantal: 1 Bt. beschadigd etiketBourgogne Saint Bris A.C. Jean-Paul Tabit, St-Bris-Le-Vineux M.P. 1988 aantal: 1 Bt. Mercurey A.C. Weinkellerei Zum Stauffacher
1992 aantal: 3 Bt. Chorey-les-Beaune A.C. Dubois Bernard & Fils, Chorey M.D. 1998 aantal: 6 Bt.
No longer available -
#148
Ch. Peyreau A.C. Saint-Emilion grand cru
M.C. 1976 aantal: 12 Bt. BN à TS, zeer vuile en beschadigde etiketten
No longer available -
#145
Ch. Peyreau A.C. Saint-Emilion grand cru
M.C. 1976 aantal: 12 Bt. BN, zeer vuile en beschadigde etiketten
No longer available