#145
Een groot lot sigaren, sigaretten en cigarillo’s Mercator, CD, Ciprico, John Player Special Einde XXste eeuw
0 aantal:
#199
Réserve La Croix-Beaucourt A.C. Médoc
M.B. 1986 aantal: 9 bt enkele beschadigde of ontbrekende etiketten
#3
Lot witte wijn
aantal: 11 bt
Bianco dei Roeri
Carretta, Piobesi d’Alba M.O. 1969 aantal: 2 bt
Bianco dei Roeri
Carretta, Piobesi d’Alba M.O. 1970 aantal: 5 bt
Bianco dei Roeri
Carretta, Piobesi d’Alba M.O. 1974 aantal: 3 bt
Bianco dei Roeri
Carretta, Piobesi d’Alba M.O. 1975 aantal: 1 bt
#21
Lot witte wijn
aantal: 12 bt
Réserve du Vieux Cuvier Bordeaux Sec
M.B.
aantal: 7 bt
Chablis Premier Cru Fourchaume A.C. Hervé Laffy M.P. 1993 aantal: 1 bt
Frascati Superiore Secco D.O.C. Villa Demonte M.O. 1998 aantal: 1 bt
Muscadet de Sèvres et Maine Sur Lie A.C. Muscadet de Sèvres et Maine sur Lie Ch. de la Cassemichere M.O. 1987 aantal: 1 bt
Vino Blanco de España Sitio Santo D.O. La Mancha Vins et Découvertes M.F.
aantal: 2 bt
#67
Lot witte bordeaux
aantal: 5 bt
Dom. du Grand Carretey A.C. Barsac-Sauternes
1971 aantal: 3 bt 1 ts, 2 ms
Dom. de Crabitan A.C. Sainte-Croix-du-Mont
M.P. 1971 aantal: 1 bt ts
Bordeaux Réserve Spéciale A.C. Barons de Rothschild, Pauillac M.O. 1999 aantal: 1 bt
#97
Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. Charmail A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.O. 1986 aantal: 7 bt
Ch. La Grave A.C. Bordeaux
M.O. 1994 aantal: 2 bt
Ch. Rochelongue A.C. Bordeaux
M.O. 1994 aantal: 1 bt
Bordeaux Supérieur A.C.
Moueix M.B.
aantal: 1 bt
Ch. Lescalle A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1993 aantal: 1 bt
#108
Lot rode bourgogne
aantal: 2 bt ls
Pommard A.C. Vandermeulen-Decannière, Ostende M.B.
aantal: 1 bt 8 cm
Chassagne-Montrachet A.C. Léon Moncourrier, Bordeaux
aantal: 1 bt