#330Ch. Testelle A.C. Bordeaux Clairet
M.O. O.D. 2001 aantal: 12 bt
No longer available -
#196Nony Monopole A.C. Bordeaux Jean Nony, Bordeaux M.O. 1982 aantal: 12 bt
No longer available -
#415Ch. Carbonnieux A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. O.K. 2015 aantal: 6 bt
No longer available -
#284Chablis A.C. Dom. Soupé, Chablis M.P. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#145Lot likeurwijn
aantal: 9 bt
Dom Carlos Old Douro Port
Manuel Antonio Saraiva, Pinhão M.O.
aantal: 1 bt
Ruby Port
Osborne, Vila Nova de Gaia M.O.
aantal: 1 bt
Boa Vista Special Reserve Port
Offley, Burmester, Porto M.O.
aantal: 3 bt
Au Vieux Port(o) 5 Tawny
Nieport, Porto M.O.
aantal: 1 bt
Fine Tawny Port
Dow’s, Silva Cosens, Oporto M.O.
aantal: 1 bt
Porto Rocha 10 Years Old
Antonio da Rocha Leau, Vila Nova de Gaia M.O.
aantal: 2 bt
No longer available -
#93Lot rode bordeaux
aantal: 9 bt
Rode bordeaux zonder etiket
aantal: 1 bt
Ch. Croix de Thomas A.C. St-Georges-St-Emilion
aantal: 1 bt
Ch. ***
Vandermeulen-Decannière, Ostende
aantal: 1 bt
Ch. Saint-Estèphe A.C. St-Estèphe Cru bourgeois supérieur
aantal: 1 bt
Ch. La Gurgue A.C. Margaux Cru bourgeois
1967? aantal: 1 bt
Ch. Les Cambes
1923 aantal: 1 bt
Ch. Grandes Murailles A.C. St-Emilion grand cru classé A. & R. Barrière Frères, (..)
No longer available -
#227Ch. des Templiers A.C. Lalande-de-Pomerol
M.P. 1989 aantal: 12 bt
No longer available -
#40Lot rode wijn
aantal: 7 bt
Ch. Floris Réserve A.C. Madiran Gabriel & Patricia Hugues, Moncaup M.C. 2015 aantal: 4 bt
Dom. Vaïsse I.G.P. Pays d’Hérault Regali, Aniane M.O. 2016 aantal: 3 bt
No longer available -
#167Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé
1921 aantal: 1 bt M.C. op label, niets op kurk, geen capsule
No longer available -
#8Lot witte wijn
aantal: 9
Frauenkirchner Kaisergarten Beerenauslese Weinbaugebiet Rust-Neusiedlersee, Oesterreich Weissburgunder u. Gewürztraminer Jakob Gerhardt, Nierstein am Rhein E.A. 1983 aantal: 1 hbt
Bereich Wonnegau Kerner Spätlese Q.m.P. Rheinhessen - Trocken Herrgotts-Tröpfchen Gold-lackkapsel Jakob Gerhardt, Nierstein am Rhein E.A. 1985 aantal: 4 bt
Tokay Pinot Gris Hengst A.C. Alsace Grand cru - Sélection de grains nobles Dom. Aimé Stentz & Fils, Wettolsheim M.(..)
No longer available -
#200Nony Monopole A.C. Bordeaux
M.O. 1985 aantal: 12 bt
No longer available -
#122Ch. Bouqueyran A.C. Moulis
M.C. 0 aantal: 11 Bt. ms - ts. Etiketten beschadigd of manco