#162Collectie sigaren: CD, Havana, Don Pablo etc. en enkele toebehoren. Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#168Ch. Lyonnat-Lussac St-Emilion
1955 aantal: 5 bt 12047
No longer available -
#371Ch. Martillac A.C. Loupiac
M.C. O.D. 2006 aantal: 12 bt
No longer available -
#137Collectie Single Malt
aantal: 5 bt
Tullibardine 20 Years
aantal: 1 bt
The Glenlivet Nàdurra Cask Strength
aantal: 1 bt
Ardbeg Ten years old
aantal: 1 bt
The Glenrothes Select Reserve
aantal: 1 bt
Glenmorangie Traditional 100% Proof
aantal: 1 bt
No longer availableEstimate: € 480 / 500 -
#80Lot rode bordeaux
aantal: 4 bt
Ch. Pontet-Clauzure A.C. St-Emilion grand cru
1947 aantal: 3 bt low shoulder
Ch. du Breuil A.C. Haut-Médoc
1949 aantal: 1 bt
No longer available -
#344Ch. La Tour-Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#368Ch. La Louvière A.C. Pessac-Léognan
M.C. O.K. 2005 aantal: 12 bt
No longer available -
#318Ch. Haut-Tropchaud A.C. Pomerol
M.C. 2000 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#396Ch. Talbot A.C. St-Julien 4e grand cru classé M.C. O.K. 2009 aantal: 6 bt
No longer available -
#419Vosne-Romanée A.C. Joseph Faiveley, Nuits M.O. 2015 aantal: 6 bt
No longer available -
#47Lot rode wijn
aantal: 9 bt
Hermitage A.C. Jean-Louis Chave, Tain
aantal: 1 bt beschadigd etiket
Gigondas A.C. E. Guigal, Ch. d’Ampuis M.O. 2011 aantal: 2 bt
Anjou Cépage Cabernet A.C. François Testard, Liré M.O. 1996 aantal: 1 bt
Cabernet Sauvignon VDP d’Oc Mas de Chabert, Servian M.O.
aantal: 1 bt
Grenache Syrah Les Bellines VDP d’Oc Mas de Chabert, Ser(..)
No longer available -
#358Beaune Blanches Fleurs A.C. Beaune Louis Picamelot, Rully M.P. 2002 aantal: 12 bt