#98Lot rode bordeaux
aantal: 10 bt
Ch. Le Grand Humeau A.C. Bordeaux
M.O. 1994 aantal: 6 bt
Ch. Semonlon A.C. Haut-Médoc
1994 aantal: 1 bt
Ch. Vieux Lavergne A.C. St-Emilion
M.C. 1995 aantal: 1 bt
Bordeaux A.C.
M.C. 1997 aantal: 1 bt etiket beschadigd
Ch. de ***
No longer available -
#276Ch. Prieuré-Lichine A.C. Margaux 4e grand cru classé M.C. O.K. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#262Ch. Beauséjour-Bécot A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. O.K. 1994 aantal: 12 bt
No longer available -
#351Ch. Pavie-Macquin A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#354Ch. Pavie-Macquin A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#356Ch. de Pez A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. O.K. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#30Lot rode wijn
aantal: 10
Brunello di Montalcino DOCG Pieve Santa Restituta Gaja, Toscana M.O. 2008 aantal: 3 hbt
Nero D’Avola IgT Terre Siciliana Ballatiera, Sambuca M.O. 2012 aantal: 1 bt
Barolo D.O.C.G. Cantine San Silvestro, Novello M.O. 2010 aantal: 1 bt
Viñas del Vero Gran Vos Reserva D.O. Samontano Gonzàlez Byass M.O. 2007 aantal: 1 bt
El Castro de Valtuille D.O. Bierzo Raùl Pérez M.O. 2008 aantal: 1 bt
Sotorrondero D.O. Mentrida Jeménez-Landi(..)
No longer available -
#155Lot wijn
aantal: 6 bt
Mosel-Saar-Ruwer Qualitätswein Andreas Oster, Cochem E.A. 1999 aantal: 1 bt
Vinsobres A.C. Côtes du Rhône Cave du Prieuré, Vinsobres M.O. 197* aantal: 1 bt
Ch. des Laurets A.C. Puisseguin-St-Emilion
M.B. 1979 aantal: 1 bt
Ch. La Freynelle A.C. Bordeaux
M.C. 1994 aantal: 1 bt
Mouton-Cadet A.C. Bordeaux Baron Philippe de Rothschild, Pauillac M.P.
aantal: 1 bt
No longer available -
#35Lot rode wijn
aantal: 6 bt
Rioja Reserva D.O.C. Oscar Tobias, Cuzcurrita de Rio Tiron M.O. 2016 aantal: 4 bt
Jaros D.O. Ribera del Duero Viñedos Ropios, Pesquera de Duero M.O. 2017 aantal: 2 bt
No longer available -
#380Ch. Lagrange A.C. Pomerol
M.C. O.K. 2008 aantal: 6 bt
No longer available -
#374Ch. Canon A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
M.C. K. 2006 aantal: 7 bt
No longer available -
#173Ch. Saint-Pierre A.C. St-Julien 4e grand cru classé M.C. 1972 aantal: 3 bt T.S. à M.S.