#103Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. Paradis A.C. St-Emilion
M.C. 1985 aantal: 3 bt
Ch. La Grange A.C. Bordeaux
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Calon-Ségur A.C. St-Estèphe 3e grand cru classé M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. de Castets A.C. 1e Côtes de Blaye
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Rouquette A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1985 aantal: 1 bt
Ch. Turcaud A.C. Bordeaux
1985 aantal: 1 bt
Ch. Côtes Trois Moulins A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1985 aa(..)
No longer available -
#209Ch. La Pointe A.C. Pomerol
M.C. 1986 aantal: 10 bt
No longer available -
#278Ch. Prieuré-Lichine A.C. Margaux 4e grand cru classé M.C. O.K. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#190Ch. Grand-Mayne A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1980 aantal: 6 bt
No longer available -
#191Ch. Grand-Mayne A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1980 aantal: 12 bt
No longer available -
#271Ch. Liot A.C. Sauternes
M.C. O.D. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#350Ch. Pavie-Macquin A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#124Lot witte bourgogne
aantal: 8 bt
Meursault A.C. Paul Paillard, Beaune M.O. 1975 aantal: 1 bt
Le Meursault de Ropiteau A.C. Ropiteau Frères, Meursault M.O. 1976 aantal: 1 bt
Chablis 1e Cru Les Fourchaumes A.C. Henri Jossot, Milly M.O. 1984 aantal: 4 bt
Montagny 1e Cru A.C. Montagny 1e Cru Labouré-Roi, Nuits M.O. 1995 aantal: 1 bt
Chablis A.C. Charles Henri Bourguignon, Vignolles M.O. 1999 aantal: 1 bt
No longer available -
#245Ch. Ducru-Beaucaillou A.C. St-Julien 2e grand cru classé M.C. 1992 aantal: 3 bt
No longer available -
#284Chablis A.C. Dom. Soupé, Chablis M.P. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#279Ch. Léoville-Poyferré A.C. St-Julien 2e grand cru classé M.C. O.K. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#162Collectie sigaren: CD, Havana, Don Pablo etc. en enkele toebehoren. Einde XXste eeuw
aantal: