#136Collectie Single Malt
aantal: 6
Scott’s Lochside Single Blend Cask Strength
Bottled 2006
1964 aantal: 1 bt
Dun Eideann Tomatin 9 Years Old
1989 aantal: 1 bt
Dun Eideann Scapa 9 Years Old Orkney
1989 aantal: 1 bt
Glen Allan Pure Malt 15 Years Old Highlands Hedges & Butler
aantal: 1 bt
Highland Park Single Cask 12 Years Old Orkney
aantal: 1 hbt
Glengoyne 21 Years Old Highlands Sherry Matured
aantal: 1 bt
No longer availableEstimate: € 1000 / 1400 -
#85Lot rode bordeaux
aantal: 6 bt
Ch. Carteau Côtes Daugay A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1998 aantal: 4 bt
Ch. Grand Barrail Lamarzelle Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2009 aantal: 2 bt
No longer available -
#198Ch. Petit Village A.C. Pomerol
M.C 1983 aantal: 3 bt TS, 1 etiket beschadigd
No longer available -
#404Ch. Martillac A.C. Loupiac
M.C. O.D. 2011 aantal: 12 bt
No longer available -
#196Nony Monopole A.C. Bordeaux Jean Nony, Bordeaux M.O. 1982 aantal: 12 bt
No longer available -
#348Ch. Pavie-Macquin A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#180Cuvée de la Renaissance A.C. Puisseguin-St-Emilion
M.P. 1975 aantal: 1 jerob.
No longer available -
#176Gevrey-Chambertin A.C. Choisy Père & Fils, St-Julien
1973 aantal: 6 bt 7 à 10 cm
No longer available -
#55Lot rode wijn
aantal: 11 bt
Hermitage A.C. Jean-Louis Chave, Tain M.O. 1966 aantal: 2 bt
Ch. des Fines Roches A.C. Châteauneuf-du-Pape
M.C. 1971 aantal: 1 bt
Dom. de Saint-Préfert A.C. Châteauneuf-du-Pape C. Serre, Châteauneuf M.O. 1978 aantal: 1 bt
Châteauneuf-du-Pape A.C. Cave Raymond, Corgoloin M.O. 1979 aantal: 2 bt
Crozes-Hermitage A.C. Paul Jaboulet Aîné, Tain M.O. 1982 aantal: 1 bt
Crozes-Hermitage A.C. Cave de Tain M.O. 1996 aantal: 1 bt (..)
No longer available -
#367Ch. Chasse-Spleen A.C. Moulis-en-Médoc Grand cru bourgeois exceptionnel M.C. K. 2005 aantal: 9 bt
No longer available -
#264Ch. Smith Haut-Lafitte A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé de Graves en rouge M.C. O.K. 1994 aantal: 12 bt
No longer available -
#162Collectie sigaren: CD, Havana, Don Pablo etc. en enkele toebehoren. Einde XXste eeuw
aantal: