#347Ch. Pavie-Macquin A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 4 bt
No longer available -
#169Burmester Porto Vintage Bottled 1965 J.W. Burmester & Ca Lda, Oporto M.O. 1963 aantal: 1 bt
No longer available -
#15Lot witte wijn
aantal: 7 bt
Blanc de Chasse-Spleen A.C. Bordeaux Blanc
M.P. 2015 aantal: 1 bt
Santa Rita Estate Reserve Chardonnay Valle del Limarí Chile
M.O. 2017 aantal: 1 bt
Gewurztraminer Berg A.C. Alsace Les Vignerons-Récoltants de Kintzheim-Geschwiller M.O. 2017 aantal: 1 bt
Riesling A.C. Alsace Jean Murbach, Voegtlinshoffen M.O. 2018 aantal: 1 bt
Fendant A.C. Valais Cave de Valère, Sion M.O. 2018 aantal: 1 bt
Sauvignon Blanc Reserva Valle de(..)
No longer available -
#236Ch. Liot A.C. Sauternes
M.C. 1990 aantal: 7 bt
No longer available -
#165Taylor’s Old Tawny Port 10 years old
Taylor, Flatgate & Yeoman Vinhos M.O. O.K. 0 aantal: 1 bt
No longer available -
#104Lot rode bordeaux
aantal: 12 bt
Ch. Citran A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 1972 aantal: 1 bt
Ch. Chatain A.C. Lalande-de-Pomerol
1973 aantal: 1 bt
Mouton-Cadet A.C. Bordeaux Baron Philippe de Rothschild, Pauillac M.P. 1974 aantal: 2 bt
Ch. Le Crock A.C. St-Estèphe
M.C. 1976 aantal: 1 bt
Ch. Vray Petit Figeac A.C. St-Emilion
1977 aantal: 1 bt
Ch. Figeac A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
M.C. 1979 aantal: 1 bt
Ch. Leyssac A.C. St-Estè(..)
No longer available -
#375Ch. Malartic-Lagravière A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. O.K. 2006 aantal: 6 bt
No longer available -
#198Ch. Petit Village A.C. Pomerol
M.C 1983 aantal: 3 bt TS, 1 etiket beschadigd
No longer available -
#53Lot rode wijn
aantal: 11 bt
Ch. de Majoulière Cuvée Béaterice A.O.P. Coteau Varois en Provence
M.C. 2014 aantal: 4 bt
Mas Cal Demoura Terre de Jonquières A.C. Terrasses de Larzac
M.O. 2015 aantal: 3 bt
Les Bastides dr’Alquier A.C. Faugères J.M. & V. Alquier, Faugères M.P. 2016 aantal: 4 bt
No longer available -
#407Ch. Villars A.C. Fronsac
M.C. O.D. 2014 aantal: 12 bt
No longer available -
#167Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé
1921 aantal: 1 bt M.C. op label, niets op kurk, geen capsule
No longer available -
#121Lot rode bordeaux
aantal: 4 mag.
Ch. Franc Pipeau A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1982 aantal: 1 mag.
Ch. La Tour du Pin-Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1996 aantal: 1 mag.
Ch. Doms A.C. Graves
M.C. 1995 aantal: 1 mag.
Ch. Fonroque A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1997 aantal: 1 mag.