#339Ch. Bellevue A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#301Ch. Pascaud A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1999 aantal: 12 bt
No longer available -
#90Lot rode bordeaux
aantal: 8 bt
Ch. Terrey-Gros-Caillou A.C. St-Julien Cru bourgeois M.C. 1996 aantal: 4 bt
Ch. Pontet-Clauzure A.C. St-Emilion
M.C. 1996 aantal: 1 bt
Ch. Giscours A.C. Margaux 3e grand cru classé M.C. 1996 aantal: 1 bt
Ch. Haut Cloquet A.C. Pomerol
M.C. 1997 aantal: 1 bt
Bordeaux A.C.
M.C. 1999 aantal: 1 bt
No longer available -
#252Vieux Ch. Certan A.C. Pomerol
M.C. O.K. 1993 aantal: 12 bt
No longer available -
#305Chablis A.C. Roux Père et Fils, F.21190 M.O. O.D. 1999 aantal: 12 bt
No longer available -
#425Purple Angel D.O. Valle de Conchagua Montes, Chimbarongo M.O. 2017 aantal: 5 bt
No longer available -
#311Ch. Pascaud A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. O.D. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#122Ch. Bouqueyran A.C. Moulis
M.C. 0 aantal: 11 Bt. ms - ts. Etiketten beschadigd of manco
No longer available -
#397Montes Alpha M D.O. Santa Cruz Apalta Single Estate, Montes S.A. Colchagua M.O. O.K. 2010 aantal: 6 bt
No longer available -
#186Ch. Grand-Mayne A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1978 aantal: 12 bt
No longer available -
#210Mayne-Chapelle A.C. St-Emilion Jean Nony, Bordeaux M.P. 1986 aantal: 10 bt
No longer available -
#63Lot rode wijn
aantal: 13 bt
Ch. La Vieille Gasparets A.C. Corbières
M.C. 1991 aantal: 2 bt
Ch. Maroutine A.C. Bordeaux
M.C. 1989 aantal: 1 bt
Ch. Francis A.C. Médoc
M.C. 1989 aantal: 1 bt
Ch. Guionne A.C. Côtes de Bourg
M.C. 1979 aantal: 1 bt (..)