#171Volnay-Caillerets A.C. Volnay 1e cru Louis Latour, Beaune M.O. 1966 aantal: 11 bt 5 à 10 cm
No longer available -
#194Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé M.C. 1972 aantal: 2 bt vts, beschadigde etiketten
No longer available -
#45Lot rode wijn
aantal: 12 bt Rode wijn zonder etiket
1964 aantal: 3 bt Rode wijn zonder etiket Volgens kurk wellicht Ducru Beaucaillou 1975
aantal: 1 bt lsRode wijn zonder etiket Volgens capsule Beychevelle
M.C.
aantal: 1 bt lsBarbaresco D.O.C. Gaja, Barbaresco M.O. 1964 aantal: 1 bt Lan’98 D.O.C. Rioja De Roock, Bodegas Lan, Fuenmayor M.O. 1998 aantal: 2 bt Ch. de l’Isolette A.C. Côtes de Luberon
M.C. 1994 aantal: 1 bt Ch. Maylandie Villa Ferrae A.C. Coll(..)
No longer available -
#408Ch. Petit Bocq A.C. St-Estèphe
M.C. 2006 aantal: 12 bt
No longer available -
#367Ch. Lamargue A.C. Costières de Nîmes M.A.G. & Bergengren, St-Gilles M.C. 1997 aantal: 12 bt
No longer available -
#267Vouvray Demi-Sec Le Mont A.C. S.A. Hoët, Vouvray M.P. 1986 aantal: 12 bt
No longer available -
#35Lot rode wijn
aantal: 9 bt Châteauneuf-du-Pape A.C. L. & F. Granville
1976 aantal: 1 bt Ch. St. Didier-Parnac A.C. Cahors
M.C. 1988 aantal: 1 bt Ch. d’Estève A.C. Côtes du Rhône G. Français-Monier de Saint-Estève, Uchaux M.C. 1989 aantal: 1 bt Dürkheimer Feuerberg Rotwein Qualitätswein b. A. Rheinpfalz BASF, Ludwigshafen
1989 aantal: 1 bt Dom. Deshenrys A.C. Coteaux du Languedoc H.F. Bouchard, Alignant du Vent M.D. 1992 aantal: 1 bt Dom. Deshenrys A.C. Coteaux du L(..)
No longer available -
#184Ch. Grand Barrail Lamarzelle Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1970 aantal: 1 bt ts
No longer available -
#345Ch. Larmande A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#152Tradition Tiara Réserve du Vieux Cardinal Vin de table français
M.O. O.D. 0 aantal: 12 bt
No longer available -
#238Morey-Saint-Denis A.C. J. Taupenot-Merme, Morey M.P. 1983 aantal: 12 bt
No longer available -
#160Champagne Grande Réserve Rosé Brut 1e Cru Gimonnet-Oger, Cuis M.O. 0 aantal: 2 bt