#419
Vosne-Romanée A.C. Joseph Faiveley, Nuits M.O. 2015 aantal: 6 bt
No longer available -
Ch. Petit Village A.C. Pomerol
M.C 1983 aantal: 3 bt TS, 1 etiket beschadigd
No longer available -
#420
Johannisberger Klaus Riesling GG Deutscher Qualitätswein Rheingau V.D.P. Grosse Lage Prinz von Hessen, Johannisberg G.A. 2016 aantal: 6 bt
No longer available -
#35
Lot rode wijn
aantal: 6 bt
Rioja Reserva D.O.C. Oscar Tobias, Cuzcurrita de Rio Tiron M.O. 2016 aantal: 4 bt
Jaros D.O. Ribera del Duero Viñedos Ropios, Pesquera de Duero M.O. 2017 aantal: 2 bt
No longer available -
#126
Lot rode bourgogne
aantal: 4
Volnay A.C. Marquis d’Angerville, Volnay M.D. 2000 aantal: 2 bt
Bourgogne Grand Ordinaire A.C. Arnaud Ente, Meursault M.P. 2007 aantal: 1 Mag.
Ch. de Pommard A.C.Pommard
M.C. 2008 aantal: 1 bt Zonder capsule
No longer available -
#221
Vieux Ch. L’Abbaye A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1988 aantal: 12 bt
No longer available -
#416
Lot rode bordeaux
2015 aantal: 6 bt
Ch. La Marzelle A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2015 aantal: 2 bt
Ch. Saint-Ange A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 2015 aantal: 2 bt
Ch. La Gorce A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. 2015 aantal: 2 bt
No longer available -
#26
Lot witte wijn
aantal: 4 bt
Wachenheimer Gerümpel Riesling Kabinett Q.m.P. Rheinpfalz - Trocken Weingut Dr. Bürklin-Wolf, Wachenheim E.A. 1989 aantal: 1 bt
Forster Jesuitengarten Riesling Kabinett Q.m.P. Rheinpfalz Weingut Bassermann-Jordan, Deidesheim E.A. 1990 aantal: 2 bt
Riesling Kabinett Trocken Q.m.P. Rheinpfalz Weingut Reichsrat von Buhl, Deidesheim E.A 1997 aantal: 1 bt
No longer available -
#150
Lot likeurwijn
aantal: 7
Icewine Vidal VQA Niagara Peninsula Andrew Peller,Niagara on the Lake M.O. 2010 aantal: 2 hbt
Muscat de Rivesaltes A.C. - Vin doux naturel Dom. Cazes, Rivesaltes M.D. 2000 aantal: 1 bt
Full tawny dessert wine South Africa Douglas Green, De Leeuw, Brussels M.B.
aantal: 2 bt
Fine Ruby Port South Africa Cockburn’s, Symington Vila Nova de Gaia M.O.
aantal: 1 Mag.
Muscat de Rivesaltes A.C. - Vin doux naturel Dom. Cazes, Rivesaltes M.(..)
No longer available -
#373
Ch. Haut-Tropchaud A.C. Pomerol
M.C. O.K. 2006 aantal: 6 bt
No longer available -
#350
Ch. Pavie-Macquin A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#311
Ch. Pascaud A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. O.D. 2000 aantal: 12 bt