#163
Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé M.C. 1952 aantal: 1 bt ts, vaag en beschadigd etiket, beschadigde capsule
No longer available -
#327
L’Etoile A.C. Banyuls Grand Cru Association Coopérative des Propriétaires, Banyuls M.P. 1991 aantal: 9 bt
No longer available -
#392
Vin Rosé Pétillant Cuvée du Cellier Le Cellier Lingot-Martin, Poncin M.O. O.D. 2003 aantal: 12 bt.
No longer available -
#390
Beaujolais-Leynes Le Clos A.C. Beaujolais-Village Ch. de Lavernette, H. de Boissieu, Leynes M.C. 0.D. 2003 aantal: 6 bt
No longer available -
#273
Ch. Haut Portets A.C. Graves
M.C. 1986 aantal: 12 bt
No longer available -
#2
Lot witte wijn
aantal: 10 bt Welschriesling classic trocken Burgenland Erwin Krumpeck, Schützen E.A.
aantal: 1 bt Muscat de Rivesaltes A.C. Paul Herpe & Fils, Narbonne M.O.
aantal: 1 bt Vin de Pays de Vaucluse A.C. Producteurs Réunis, Carpentras M.O.
aantal: 5 bt Sauvignon Blanc California Ernest & Julio Gallo, Modesto CA M.O. 1991 aantal: 1 bt Côtes de Bergerac Cuvée Supérieure A.C. L. & F. Granville
1976 aantal: 2 bt
No longer available -
#305
Ch. Latour A.C. Pauillac 1e grand cru classé M.C. 1989 aantal: 12 bt
No longer available -
#270
Ch. des Gondats A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. O.K. 1986 aantal: 12 bt
No longer available -
#214
Ch. Carcanieux A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. O.K. 1978 aantal: 12 bt
No longer available -
#205
Partij wijn, te verdelen, - 13 dozen
No longer available -
#435
Ch. La Tour Carnet A.C. Bordeaux (blanc sec)
M.P. O.D. 2010 aantal: 6 bt
No longer available -
#353
Chardonnay V.d.P. d’Oc - vieilli en fûts de chêne La Bourse du Vin M.O. O.D. 1996 aantal: 12 bt