#269Ch. Liot A.C. Sauternes
M.C. O.D. 1995 aantal: 12 bt
No longer available -
#214Vieux Ch. L’Abbaye A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1987 aantal: 11 bt
No longer available -
#347Ch. Pavie-Macquin A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 4 bt
No longer available -
#81Lot rode bordeaux
aantal: 6 bt
Ch. Cazeau Cuvée Prestige A.C. Bordeaux
M.C. 2006 aantal: 3 bt
M.C. 2007 aantal: 1 bt
Ch. La Lagune A.C. Haut-Médoc 3e grand cru classé M.C. 2007 aantal: 1 bt
Ch. Villars A.C. Fronsac
M.C. 2010 aantal: 1 bt
No longer available -
#119Lot rode bordeaux
.
aantal: 3 mag.
Ch. Tour de Cauze A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 2004 aantal: 1 mag.
Ch. Soudars A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 2005 aantal: 1 mag.
Ch. Anthonic A.C. Moulis-en-Médoc Cru bourgeois supérieur M.C. 2005 aantal: 1 mag.
No longer available -
#98Lot rode bordeaux
aantal: 10 bt
Ch. Le Grand Humeau A.C. Bordeaux
M.O. 1994 aantal: 6 bt
Ch. Semonlon A.C. Haut-Médoc
1994 aantal: 1 bt
Ch. Vieux Lavergne A.C. St-Emilion
M.C. 1995 aantal: 1 bt
Bordeaux A.C.
M.C. 1997 aantal: 1 bt etiket beschadigd
Ch. de ***
No longer available -
#407Ch. Villars A.C. Fronsac
M.C. O.D. 2014 aantal: 12 bt
No longer available -
#173Ch. Saint-Pierre A.C. St-Julien 4e grand cru classé M.C. 1972 aantal: 3 bt T.S. à M.S.
No longer available -
#230Ch. Domeyne A.C. St-Estèphe
M.C. 1989 aantal: 8 bt
No longer available -
#167Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé
1921 aantal: 1 bt M.C. op label, niets op kurk, geen capsule
No longer available -
#204Mayne-Chapelle A.C. St-Emilion Jean Nony, Bordeaux M.P. 1985 aantal: 10 bt 1 meer dan op de foto!
No longer available -
#205Ch. Grand-Mayne A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1985 aantal: 7 bt